Як вибрати ролики дитині.

Роликові ковзани - це прекрасний спосіб захопити малюка цікавим і активним заняттям. Якщо дитина часто катається на роликах, то він звикає до фізичних навантажень і спортивного способу життя. Є кілька правил, які допоможуть вам вибрати гарні ковзани.
Інструкція
1
Зверніть увагу на країну-виробника виробу. Не купуйте неякісні і дешеві ролики . Пам'ятайте: здоров'я дитини дорожче.
2
Подивіться на пристрій роликових ковзанів. Хороші виробники зазвичай виготовляють розсувні ролики . Ці ковзани прослужать дитині не один рік, так як при зростанні ступні розмір роликів можна регулювати.
3
Обов'язково перевірте наявність нерівностей на поверхні з внутрішньої сторони (при раздвижении підошви ковзанів). Цей дефект створить дискомфорт дитині і погано вплине на розвиток дитячої ноги. Якісні ковзани повинні зручно і щільно облягати ногу. При виборі поміряйте не одну пару таких ковзанів, а декілька. Виберіть ті, які найкраще сидять. Якщо при русі дитини ролики завалюються з боку в бік, то вони точно не підходять.
4
Вибирайте роликові ковзани з м'яким черевиком. Вони комфортні, добре вентилюються, проте їх доведеться довго шнурувати. Пам'ятайте, що сильно перетягувати шнурки на ногах не можна, адже через це погіршується кровообіг. Але не зав'язуйте їх слабо - це загрожує травмами суглобів і болючими розтягуваннями.
5
Оцініть вага спорядження. Не вибирайте важкі ролики , віддайте перевагу виробам з мінімальною вагою, щоб малюку було комфортно. Зверніть увагу на підшипники і колеса. Для них підбирається якісний матеріал. Ролики з пластиковими підшипниками небезпечні, хоча й коштують дешево.
6
Обов'язково придбайте захист на лікті, кисті, коліна і, насамперед, на голову. А захист необхідна, адже падіння, на жаль, буде неминуче. Пластикові щитки вбережуть від синців і від саден. Можна купити шолом. Найчастіше він життєво важливий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D-BBAjzTXmA
Зверніть увагу
Тоді сміливо йдемо в магазин, щоб вибрати дитячі роликові ковзани. Будинок Рад дасть пару підказок, як вибрати дитячі ролики дитині, адже про специфіку вибору роликових ковзанів і про особливості надягання і примірки роликів уже було розказано на сторінках нашого інтернет-журналу. Але, повторимо основні моменти.
Корисна порада
Якими ж критеріями варто керуватися, щоб вибрати гарні ролики для дитини, бути впевненим, що катання в цих роликах доставить йому задоволення, а самі ролики прослужать довго? Найголовніший критерій вибору дитячих роликів - виробник! Фірмові дитячі ролики мають надійну систему зміни розміру. З ростом ноги вашої дитини можна буде збільшувати і розмір роликових ковзанів.