Як купити ковдру.

Від повноцінного сну залежить працездатність і гарний настрій. Щоб він був найбільш якісним, потрібно подбати про головні атрибути, якими є постіль. В даний час торгівля пропонує величезний вибір ковдр і подушок від різних виробників і з різними наповнювачами. Кожен може підібрати ковдру за своїм смаком, з урахуванням своїх потреб і переваг.
Інструкція
1
Щоб нічний відпочинок був найбільш повноцінним, правильно вибирайте ковдру . Враховуйте свої особливості. Якщо ви страждаєте алергічними реакціями на натуральні матеріали, зокрема на пух, перо птаха або на шерсть, вибирайте ковдру з штучними наповнювачами, які довго служать, не викликають алергічних реакцій і легко піддаються пранню. Зі штучних наповнювачів можна вибрати комфорель, синтепон, холофайбер або купіть ковдру з антибактеріальним наповнювачем з волокон бамбука. Найбільш дешеві ковдри складаються з синтепону або холофайбера. Ковдри з наповнювачем комфорель на порядок дорожче, а з наповнювачем з бамбука коштують дуже недешево, але довго служать, не вбирають пил, дуже легкі, теплі. Їх використання гарантує, що навіть хронічний алергік не буде схильний додаткової небезпеки.
2
Також враховуйте свої потреби і пору року, в яке ви збираєтеся використовувати ковдру . Існує 4 ступеня теплоти, призначені для різного часу року - важкі і теплі, легкі і теплі, полегшені міжсезоння і літні ковдри. Якщо ви в усі пори року використовуєте один і той же ковдру , вибирайте те, що найбільш переважно саме для вас.
3
Якщо ви любите натуральні наповнювачі і не схильні до алергічних реакцій, можете вибрати ковдру з пуховою наповнювачем або з натуральної вовни. Пухові ковдри дуже легкі, теплі, підходять для будь-якого часу року, але коштують дуже недешево. Те ж можна сказати і про натуральної вовни. Існують ковдри з овечої, верблюжої і навіть собачої шерсті, які допомагають розслабитися, заспокоїтися, пропускають повітря, не створюють парного ефекту.
4
Крім наповнювача, враховуйте при покупці, який розмір ковдри вам потрібен. Існує три типових розміру - двушка, полуторка і евроразмера. Що виберіть ви, вирішувати тільки вам. Враховуючи свої потреби та фінансові можливості, ви виберіть те, що буде підходити саме вам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8U6rTMQsteA