Як натягнути рабицю. натягування сітки рабицю.

Сітка-рабиця використовується для огородження дачних ділянок, приватних садиб та пташників. Її використання дозволяє значно скоротити витрати по огорожі ділянок. Також сітка-рабиця цінується за тривалий термін експлуатації і простоту монтажу, який можна провести в найкоротші терміни, маючи всього лише одного помічника, щоб рівно встановити стовпи і розтягнути сітку.
Вам знадобиться
  • - стовпи;
  • - розчин або щебінь з піском;
  • - лопата або бур;
  • - сітка-рабиця;
  • - куточок, дерев'яні рейки або дріт;
  • - кріплення або цвяхи;
  • - молоток, плоскогубці;
  • - фарба;
  • - мастика;
  • - відпрацьоване масло і руберойд.
Інструкція
1
Підготуйте ями для стовпів. Ви їх можете викопати або пробурити. Встановіть металеві або дерев'яні стовпи. Кожен стовп вставляйте в підготовлену яму, заливайте цементним розчином або трамбують за допомогою щебеню і піску. Перевіряйте рівність установки по схилу.
2
Встановлюйте стовпи на відстані не більше 4-5 метрів. Найбільш оптимальний варіант - це установка 3-4 стовпів на довжину рулону сітки, щоб її не довелося роз'єднувати. Тому якщо ви купили 10 метрові рулони, ставте стовпи на відстані 5 метрів; якщо рулон 12 метровий, встановлюйте стовпи на відстані 4 метрів.
3
Прикріпіть край сітки до стовпа. Якщо ви поставили дерев'яні опори, то це не складе труднощів зробити звичайними цвяхами. Якщо стовпи залізні, перш ніж прикріплювати сітку, приваріть спеціальні кріплення, на які ви будете її прикручувати. Також ви можете прикріпити сітку-рабиця дротом, але цей варіант менш надійний.
4
Верх сітки прикріпіть на дерев'яну обрешітку, куточок або просто підсильте дротом. Якщо ви хочете зробити довговічне огорожу, встановіть залізні стовпи, Приварите куточок зверху і знизу, а також кріплення у вигляді петельок. Розтягніть сітку і прикріпіть за допомогою дроту.
5
Пофарбуйте стовпи і поперечки. Якщо ви купили не оцинковану сітку, її теж краще пофарбувати. Таке огородження простоїть не менше 15-20 років і не буде потрібно ремонт паркану.
6
Якщо ви ставите дерев'яні стовпи, ізолюйте низ, який перебуватиме в землі від вологи і гниття. Зробити це можна за допомогою мастики або обмажте стовпи відпрацьованим маслом і оберніть руберойдом.
7
Якщо ви встановили стовпи і трохи не розрахували з довжиною сітки, її легко можна зменшити або подовжити. Для цього просто виверніть потрібну строчку або вплетіть потрібну довжину в останню сходинку.
8
Для установки воріт із сітки-рабиця зробіть обрешітку з дерева або куточка, закріпіть сітку, приваріть або прикрутите до стовпів шарніри, а до обрешітки петлі і навісьте ворота.