Як знайти багатство.

Набуття багатства і матеріального достатку - мрія деяких людей. Але часто сама людина є тією перешкодою, яка не дає реалізуватися власним бажанням. Що потрібно зробити, щоб удача стала вашим вірним супутником, щоб отримати все, що захочете.
Інструкція
1
Почніть з власних думок і слів. Часто можна чути від невпевненого людини: «Я не можу», «У мене не вийде», «У мене немає грошей». А адже слова мають властивості матеріалізуватися. Навіщо давати собі такий песимістичний посил? Слідкуйте за своєю мовою. У ній не повинно бути негативних слів, думок, прогнозів. Таким чином ви самі налаштовуєте себе на невдачу. А успіх любить людей впевнених у собі. Почніть говорити: «У мене все виходить», «Гроші люблять мене», «Я щасливий і щасливий». Ви і самі не помітите, як поміняв інтонацію і фрази, вам буде простіше справлятися з будь-якою ситуацією.
2
Поміняйте своє відношення до грошей і успішності. Деякі так соромляться зізнатися, що їм хочеться багатства, що грошові потоки проходять повз. Поміняйте психологію бідності на психологію багатства. Дозвольте собі мислення заможної людини. Не думайте про те, що вам щось не доступно і не по кишені. Такі думки треба виключати. Навпаки, поставте мету придбати щось конкретне і відпустіть цю думку, не зациклюйтеся на ній. З часом в житті відбудуться зміни, які наблизять вас до вашої мрії. Ваше завдання тільки не відлякати удачу своїм недовірою.
3
Почніть вести життя заможної людини. По-перше, гроші люблять рух. Тому їх треба витрачати з задоволенням. Економія - хороший засіб, якщо воно не робить вас залежним і незадоволеним. Візьміть за правило відкладати 10% відсотків від своїх доходів, а решту витрачати на необхідні покупки або задоволення. Купуйте дорогі речі, якісні продукти, оточуйте себе красивими предметами. Чим більше грошей людина витрачає - тим більше грошей він заробляє. Парадокс, але так воно і є.
4
Але бажання знайти багатство не повинно робити вас залежним. Не забувайте жертвувати гроші на благодійність - грошові потоки поважають такі рішення. Не ставте гроші на чільне свого життя. Ви керуєте грошима, а не вони вами. Всі думки про багатство повинні носити позитивний відтінок, в них не може бути заздрості або злості. Гроші не повинні робити людину зарозумілим і зарозумілим. Пам'ятайте, що гроші можна втратити настільки ж легко, як і придбати.