Як заборонити програмам вихід в інтернет. заборонити деяким програмам доступ до інтернету.

Багато програм, і навіть не обов'язково шкідливі, дратують користувача постійними спробами з'єднання з не завжди відомими серверами (особливо це стосується ігор). На щастя, будь брандмауер, включаючи вбудований в Windows XP, може вирішити цю проблему.
Інструкція
1
Відкрийте Панель управління і перейдіть в налаштування Брандмауера Windows.
2
Перейдіть на вкладку "Винятки".
3
Натисніть кнопку "Додати програму" і знайдіть виконуваний файл, що цікавить вас програми.
4
Тепер програма з'явилася в списку. Встановіть навпроти її назви галочку для того, щоб дозволити програмі вихід в мережу або зніміть її для того, щоб заборонити.
Зверніть увагу
4. У лівій частині вікна клацніть посилання Дозволити запуск програми або компонента через брандмауер Windows. Щоб дозволити програмі доступ до інтернету, встановіть прапорець Публічні. Щоб заборонити доступ, зніміть цей прапорець навпроти назви програми. Щоб видалити існуюче правило, виділіть рядок з назвою програми та натисніть кнопку Видалити.
Корисна порада
За тим, на панелі ліворуч знаходимо посилання "Дозволити запуск програми або компонента через брандмауер Windows" і переходимо по ній. Тут тиснемо кнопку "Змінити параметри". У вікні Ви бачите таблицю, в якій є перелік програм і колонки з типами мереж (приватна і публічна). Що б заборонити програмі доступ в інтернет, то треба прибрати чекбокс в таблиці навпроти найменування програми з колонки "Публічні". Якщо Вам зовсім не потрібно якесь то правило для програми, то ви його зможете видалити.