Як відправляти листи до запитання. До запитання пошта.

Лист «до запитання" не доставляється конкретному одержувачу. Забрати його потрібно на пошті, сказавши певний пароль або назвавши ім'я та прізвище. Головне - вказати вірний індекс, щоб конверт опинився саме в тому відділенні зв'язку, в якому потрібно.
Інструкція
1
Домовтеся з одержувачем, де йому буде зручніше забрати лист до запитання. Він може це зробити в будь-якому відділенні пошти Росії, незалежно від місця проживання або адреси реєстрації.
2
Покладіть лист в конверт і запечатайте. Чіткими, краще друкованими, літерами, заповніть рядок «Від кого». Напишіть там власні прізвище, ім'я та по батькові. Нижче, в графі «Звідки», вкажіть адресу. У рядку «Кому» додайте прізвище, ім'я та по батькові одержувача або умовне позначення, наприклад, «Незабудка». Для того щоб співробітник поштового відділення видав кореспонденцію, пред'являти паспорт не потрібно. Досить просто назватися чи сказати кодове слово.
3
Дізнайтеся індекс того відділення зв'язку, де одержувач буде очікувати кореспонденцію. Зробіть це на сайті www.indexp.ru/. Введіть в пошуковому рядку декілька перших літер назви вулиці або населеного пункту, вкажіть регіон. Або уточніть індекс на пошті, перед відправкою листа.
4
Напишіть індекс відділення зв'язку, куди має потрапити лист. Зразок заповнення подивіться на конверті. На пошті існує електронна система сортування відправлень, тому дуже важливо те, як ви заповнили цю графу.
5
Наклейте потрібну кількість марок. Їх вартість залежить від дальності пересилки. Уточніть, скільки саме марок потрібно придбати, у співробітника відділення пошти Росії або на сайті http://почта-россіі.рф/rp/servise/ru/home/postuslug/autotarif.
6
Звичайний лист до запитання опустіть в будь поштову скриньку на вулиці або у відділенні зв'язку. Швидкість його доставки буде залежати від місцезнаходження одержувача.
7
Рекомендований лист до запитання відправляйте тільки через спеціальне віконце в поштовому відділенні. Йому буде присвоєно індивідуальний номер, за яким всі його пересування будуть відслідковуватися. І якщо на одному з етапів пересилання конверт загубився, можна дізнатися, де саме це сталося.
Зверніть увагу
Листи зберігаються на пошті протягом місяця. Якщо вони не затребувані, їх пересилають відправнику.
Корисна порада
Якщо ви хочете, щоб лист повернулося тому випадку, якщо одержувач за ним не звернеться, заповнення зворотної адреси обов'язково.