Як оформити титульний лист шкільного реферату. Титульний аркуш для шкільного реферату.

Титульний лист реферату - це обличчя всієї роботи, її візитна картка. Саме він демонструє викладачеві, наскільки серйозно і відповідально поставився учень до виконання завдання. Тому титульний лист навіть шкільного реферату потрібно оформляти особливо ретельно і акуратно, дотримуючись відповідних вимог.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер; програма Microsoft Word.
Інструкція
1
Завдяки повсюдному поширенню комп'ютерів, сучасні реферати, як правило, оформляються в друкованому вигляді на лист ах формату А4. Але якщо ви пишете свою роботу від руки, обов'язково подбайте, щоб всі рядки титульного лист а вашого реферату були рівними і легко читаються. Скористайтеся для цього пластиковими трафаретами з буквами, які продаються в будь-якому магазині канцелярських товарів. Вони допоможуть вам отримати красивий, рівний шрифт.
2
Майте на увазі, що зміст і порядок інформації на титульному лист е оформляється відповідно до прийнятого ГОСТом. У верхній частині сторінки, строго посередині, напишіть назву міністерства або відомства, до якого відноситься ваш навчальний заклад. Якщо ви не знаєте його точної назви, уточніть у вчителя.
3
Потім відступите на кілька порожніх рядків і приблизно посередині лист а в центрі прописними літерами (клавіша Caps Lock на комп'ютері) напишіть назву своєї роботи. Зверніть увагу, що назва пишеться без лапок і без слова «реферат». Якщо ви друкуєте титульний лист на комп'ютері, то назва слід писати 16 шрифтом, а всі інші відомості 14.
4
Під назвою роботи так само в центрі сторінки напишіть фразу: «Реферат по предмету ...» і вкажіть назву навчальної дисципліни. Тепер відступите на кілька порожніх рядків і з правого боку (в текстовому редакторі опція «вирівнювання по правому краю») напишіть: «Підготував: учень такого-то класу, школи №__». Якщо реферат колективний, тобто, підготовлений групою школярів одного класу, перерахуйте прізвища всіх учасників. Нижче ви можете надрукувати порожню межу для оцінки та підпису вчителя.
5
У самому низу сторінки, в центрі лист а напишіть назву вашого міста. Під ним рядком нижче рік написання роботи. Щоб зробити титульний лист більш виразним і акуратним, додайте рамку на сторінку. Для цього в редакторі Word виберіть у меню Файл - Параметри сторінки - Джерело паперу - Кордони - Рамка. У вас відкриється робоче вікно, в якому ви можете вибрати тип і товщину рамки. Виберіть відповідні параметри і збережіть текст.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=46p3fi59EyA
Зверніть увагу
Правильно оформлена титульна сторінка спочатку створює позитивне враження про вашу роботу.
Корисна порада
При створенні титульного листа реферату виконуйте всі норми і правила аж до кожного сантиметра на аркуші.