Як перемогти алергію.

Наближається довгоочікувана весна, але для багатьох алергія, або поліноз, звучить як вирок. Так хочеться радіти життю, проводити більше часу на природі і вдихати всі аромати квітів, що розпускаються, але доводиться оточувати себе всілякими табу і відчувати, як життя втрачає смак і фарби, стає сірою і важкою. Так як же перемогти алергію і вдихати аромати повні груди?
Інструкція
1
При появі нежиті, чхання і сльозоточивість очей варто звернути на це особливу увагу - можливо, у вас алергія. Насамперед необхідно здати аналізи на алергени і виявити наявність захворювання. Найчастіше алергія з'являється на пилок, слину і шерсть тварин і пил. У цьому випадку доведеться розлучитися з твариною, так як здоров'я важливіше й дорожче.
2
Прибирання в квартирі в надії позбутися від пилу або квіткового пилку може призвести тільки до погіршення стану. Пил, що осів на підлозі, піднімається пилососом в повітря, а це призводить до посилення нападів алергії, тому краще відмовитися від прибирання пилососом. Краще проводити щодня вологе прибирання, при цьому не забудьте надіти на обличчя марлеву пов'язку.
3
У період загострення алергії проводите щоденну процедуру очищення носової порожнини, полоскання горла розчином хлориду натрію (1/4 чайних ложки кухонної солі на склянку теплої кип'яченої води) і промивання очей. Промивайте ніс даними розчином за допомогою шприца без голки або невеликий спринцівкою.
4
Після прогулянки обов'язково прополощіть речі і помийте голову, тому що саме тут накопичується велика кількість пилу. Приберіть в будинку всі квіти, особливо орхідеї, лілії і гіацинти. На вікні повинна бути натягнута марля, яку необхідно періодично збризкувати чистою водою з пульверизатора.
5
Пил - найсильніший алерген у вашому домі. Придбайте зволожувач повітря, так як вода вважається одним із самих головних ворогів пилу. Краплі води, яку виділяє зволожувач, осаджують пил вниз.
6
При пересуванні на машині закривайте вікна і носіть сонцезахисні окуляри. За порадами лікарів, варто проводити щороку відпустку на море, бажано в Криму, тому що більш цілющого клімату ніде немає. Провітрюйте кімнату в дощову або безвітряну погоду.
7
Ну і найголовніше, негайно зверніться до лікаря при перших ознаках алергії. Він вам пропише ефективні антигістамінні препарати (Зіртек, Назаваль, Кларитин), які допоможуть справитися з нападами або хоча б полегшити ваш стан.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SpUFsSKV6aI
Якщо хочете стати володарем чудний кішечки або вже давно завели домашнього вихованця, а зараз сім'я чекає поповнення, напевно у вас виникне питання: «а чи не шкідлива котяча шерсть і що вона може викликати». Існує ряд порід котячих, шерсть яких буде нешкідливою для оточуючих.
Котяча шерсть може стати причиною розвитку алергічних реакцій. Так вважають багато, але насправді проблема ховається в інших причинах.

Алергія на шерсть кішок

Часто від людей можна почути: «У мене алергія на котячу шерсть». Але це висловлювання вважається помилковим. Алергію викликає не шерсть тварини, а слина, точніше міститься в ній білок. Тому немає ніякої різниці, яку породу кішок ви виберете, умивати себе закладено в генетиці кожної тварини. І це зовсім не означає, що потрібно накладати табу на тварин.
Вчені довели, що діти, які з народження живуть в приміщенні з кішками, менше схильні до алергії і астми. Пов'язано це зі звиканням імунітету до алергенів.
Також відмічено, що й дорослі люди, які мають алергію, при постійному контакті з твариною, позбавляються від неї або спостерігають зменшення реакцій.Аллергікі помітили: Одне і теж тварина викликає різну за ступенем реакцію. Пов'язано це з тим, що у тварини в різні періоди виділяється різна концентрація білка в крові.Котята є менш алергенними, ніж дорослі кошкі.Прі кастрування тваринного алергія йде або стає менш проявленої.

Боротьба з алергеном

Алергію може спровокувати і котячий корм або туалет, тому при появі реакції спочатку слід звернути на ці моменти увагу.
Не варто і забувати, що від шерсті вихованця, і від самої тварини в приміщенні стає пильно. І якщо порівнювати потреба в прибиранні будинку з кішкою і без, то в першому випадку вона перевищує мінімум в три рази. А пил, в свою чергу, провокує не тільки алергію, а й розвиток бактерій і кліщів, це має більш шкідливий ефект. Якщо, незважаючи на наявну алергію, ви вирішили завести вихованця, або вона проявилася вже після появи кішки, в першу чергу зверніться до лікаря-алерголога, який повинен порекомендувати здати аналіз для підтвердження факту алергії на ваше тварина. При позитивному аналізі і неготовності жити без вашого улюбленця можна зменшити прояв алергії за допомогою таких заходів: Намагайтеся прибрати в будинку інші алергени (квіти, різні хімікати, використовувати гіпоалергенну побутову хімію), так як в сукупності це може привести до важкої форми аллергіі.Проводіте частіше суху, а потім вологе прибирання. При можливості використовуйте очистку паром.По можливості приберіть килими і замініть килимові покритія.Чаще мийте кошку.Не забувайте про золоте правило: найчастіше мийте рукі.На ринку фармацевтики існує безліч препаратів, здатних зняти ознаки алергії. І при грамотному підході і лікуванні існує можливість не позбавляти себе можливості мати пухнастий клубочок щастя.