Як повісити навісну шафу. інструкція Як правильно повісити кухонні шафи на монтажну.

Установка кухні найчастіше починається з монтажу навісних шаф . Вони повинні бути розташовані на такій висоті, щоб можна було легко діставати різні предмети. Не рекомендується вішати навісні шафи дуже низько, так як часто під ними розміщуються кухонні електроприлади.
Інструкція
1
Для початку за допомогою рівня перевірте стіни кухні. Це робиться на предмет наявності нерівностей. Аналогічним чином подивіться, чи є нерівності на підлозі кухні. Після цього ви повинні визначити самі низькі і найвищі точки на підлозі. Відзначте їх на стіни за допомогою ручки. Далі візьміть в руки плотницкий трикутник і перевірте, прямий чи кут між двома кухонними стінами.
2
Після цього переходите до розмітки розташування сотенного бордюру. Для цієї мети проведіть лінію на кухонній стіні. Вона повинна знаходитися на відстані 1 метра і 50 сантиметрів від найвищої точки підлоги. Ця лінії буде показувати нижній край навісних шаф . Також вона буде позначати правильне розташування сотенного бордюру.
3
Закріпіть стінний бордюр на стіні таким чином, щоб його верхній край знаходився на одному рівні з лінією, яку ви провели на стіні. Навісні шафи встановіть строго над стінним бордюром.
4
Далі ви повинні підняти кутовий шафа на стінний бордюр і відзначити ті місця, де необхідно зробити отвори для настінних кріплень. Після того як ви зазначили отвори, опустіть шафу на підлогу. Потім просвердлите отвори в намічених місцях. Вставте в них дюбелі і прикрутіть один з шурупів наполовину. Далі повісьте настінний шафа на цей шуруп і вирівняйте його по рівню. Закрутіть обидва шурупа, але не до кінця.
5
Аналогічним способом повісьте і вирівняйте інші настінні шафи. Після того як встановлені всі шафи, закріпіть всі шурупи на кухонній стіні. Зніміть стінний бордюр.
6
Дану роботу можна виконувати після робіт, пов'язаних з ремонтом кухонного приміщення. Вішати шафи найкраще вдвох. Справа в тому, що підняти і утримати навісну шафу дуже складно. Друга людина також може підстрахувати і підтримати в разі непередбачених ситуацій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZNURyvev3LM