Як побудувати піч камін лазню.

Великою популярністю в даний час користуються печі і каміни . Звести їх можна самостійно. Для даної роботи будуть потрібні якісні матеріали та інструмент. Бажано мати хоча б мінімальні знання в галузі будівництва.
Інструкція
1
Зведення печі і каміна необхідно починати з фундаменту. Рекомендується заливати фундамент стрічкового типу. Пам'ятайте, фундамент каміна не повинен бути пов'язаний з фундаментом будівлі. Обов'язково повинен бути відступ більше 25 сантиметрів, який потім засипається піском. Фундамент заливається в заздалегідь встановлені опалубки. Після того як роботи, пов'язані із зведенням фундаменту, закінчені, можна переходити до створення ізоляції. Вона необхідна для запобігання попадання вологи в готову піч або камін. Потім проводиться кладка цегли.
2
Піч і камін складається з декількох частин: корпусу, димосборніка, димового каналу, фундаменту. Особливу увагу приділіть глибині топливника. Рекомендується робити її одно 50 см. Топливник не втрачатиме тепло, а дим не буде потрапляти в приміщення. Грамотно розташований топливник дозволить без проблем виконувати напрям диму в димосборнік. Потім над топливником необхідно встановити зольник і колоскові решітку.
3
Стіни і підстава корпусу рекомендується обробити зсередини вогнетривким матеріалом. На відстані 50 сантиметрів від каміна підлогу обробіть негорючими матеріалами.
4
Приділіть увагу нахилу задньої стінки корпусу печі і каміна. Невеликий нахил повинен бути у верхній частині задньої стінки. Тим самим значно збільшиться тепловіддача.
5
Димохід повинен пірамідально розходитися донизу. Це завершальна частина кладки корпусу. У верхній частині димосбоніка зробіть димову заслінку, яка створюватиме перешкоду попаданню в приміщення холодного повітря, коли камін не використовується. Після того як виконано з'єднання димосборніка з димовим каналом, найвідповідальніша частина роботи закінчена.
6
Якщо кладка виконана рівно і за рівнем, то проблем ніяких не виникне. Після зведення якийсь час не користуйтеся піч ю і каміном. Через місяць можна розводити в них вогонь.