Як прочистити систему опалення. прочищення опалювальної системи в будинку.

Досить часто люди в зимовий період стикаються з проблемою, яка полягає в забиванні системи опалення . При високому тиску буде прогріватися тільки стік, а сама батарея буде залишатися холодною. Ви можете самостійно виконати прочищення та повернути тепло в житлове приміщення.
Інструкція
1
Якщо у вашому будинку в зимовий час постійно холодно, а на оплату послуг централізованого п опалення і раніше йдуть великі гроші, то найперше, що необхідно зробити, - це задуматися про рішення даної проблеми. Правильне і розумне рішення - прочистка батареї. Для цього зовсім не обов'язково користуватися послугами професійних сантехніків. Вся робота може бути виконана самостійно.
2
Врахуйте, стояки повинні бути чистими і не засміченими. В іншому випадку промивка, а також продувка чавунних батарей не даватиме позитивного результату. Дана процедура повинна бути виконана ще до настання опалювального періоду. В цей момент в стояках немає води. Рекомендується робити це перед самим початком подачі тепла, після того, як співробітник комунальної служби виконав продувку стояків.
3
Способи прочищення батарей повністю залежать від типу вашого радіатора та його комплектації. Якщо на опалювальному приладі встановлено окремі крани для виходу і входу, то їх потрібно просто перекрити. Можна виконувати дані дії навіть якщо в стояках мається вода. Після того, як крани перекриті, можна спокійно відкручувати сам радіатор. Далі батарея ділиться на секції. Для прочищення кожної з них необхідно мати нехитрі інструменти, які повинні бути в арсеналі у кожного чоловіка. Також знадобиться гайковий ключ.
4
Після цього необхідно перенести всі секції батареї в ванну (попередньо підстеліть в ванну гумовий килимок, щоб уникнути псування емалі) і добре промити їх під великим напором води. Залишається тільки виконати сушку опалювального приладу і зібрати радіатор. Будьте гранично уважні при установці його на колишнє місце. Ретельно обробіть всі стики. Вони не повинні протікати під час опалювального сезону. Потім відкрийте крани, повернувши їх в попереднє положення. В радіатор буде вільно надходити гаряча вода при централізованому опаленні.