Як відрізнити телефон Nokia від підробки. Як відрізнити стільниковий телефон від підробки.

Стільникові телефони Nokia все частіше стають об'єктами для підробки. Основним показником, що викликає підозру, повинна є ціна апарату, яка, як правило, набагато нижчою за ринкову.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт www.nokia.com і знайдіть докладний технічний опис вашої моделі. Порівняйте ті характеристики, які заявлені в описі, з реальними характеристиками вашого апарату. Перевірте внутрішній об'єм пам'яті, якість зйомки, а також здатність дисплея. Як правило, ці індикатори найяскравіше сигналізують про те, що ваш телефон - підробка.
2
Зайдіть на сайт mobile-review.com. Знайдіть на ньому детальний огляд вашої моделі, з фото і відео. За допомогою цього ресурсу ви зможете отримати точне уявлення про те, як повинен виглядати ваш телефон. Також ви зможете більш детально проінспектувати микропрограмму вашого апарату. Відхилень не повинно бути. В іншому випадку ваш телефон не є оригінальним.
3
Зніміть задню кришку з вашого мобільного і акуратно від'єднайте батарею. Поруч з сім-картою повинні знаходитися наклейки, які свідчать про те, що телефон пройшов РосТест і має сертифікат відповідності зв'язку. Написи на них не повинні бути змащені, а папір має бути глянсовою.
4
Поруч з відміткою про сертифікацію знаходиться наклейка з серійним номером, а також наклейка з IMEI-номером. Акуратно перепишіть IMEI-номер, після чого поставте батарею на місце і встановіть кришку телефону. Увімкніть мобільний пристрій, після чого введіть комбінацію: * # 06 #. На екрані з'явиться IMEI-номер, закладений в прошивку. Порівняйте його з тим, який знаходився під акумуляторною батареєю. Ви також можете порівняти його з номером, вказаним на коробці. Відсутність розбіжностей у цифрах підтвердить оригінальність телефону.
5
Для того щоб бути остаточно впевненим, що ваш телефон не є підробкою, зверніться до служби Nokia Care. Це цілодобова технічна підтримка власників мобільних пристроїв фірми "Нокіа". Знайдіть її контакти на www.nokia.com - офіційному сайті компанії. Повідомте їм ваш IMEI номер телефону і залиште запит на його перевірку.