Як зробити самій мило.

Раніше ми знали мило як дезінфікуючий і очищає засіб. Але зараз створення мила - це ціле мистецтво. Причому мило, створене своїми руками, набагато корисніше, адже інгредієнти миловар підбирає сам.
Вам знадобиться
  • Дитяче мило;
  • Масла для основи: мигдальне, кедрове і оливкове
  • Гліцерин і вітамін Е
  • Ефірні масла
  • Наповнювачі
  • Вода
  • Посуд для водяній лазні
  • Дитячі формочки для пісочниці
Інструкція
1
Спочатку підготовляються наповнювачі для мила. Якщо це сухі пелюстки квітів, то їх потрібно замочити. Якщо це мелену каву (наприклад, для мила-скрабу), то додаткова підготовка наповнювача не потрібна.
2
Потрібно натерти дитяче мило на дрібній тертці. Для того, щоб менше чхати при натирання, потрібно попередньо нагріти мило на батареї.
3
Після цього потрібно взяти кілька масел-основ по чайній ложці, чайну ложку гліцерину і заливаємо в посуд. Якщо в рецептурі вказаний вітамін Е, його теж потрібно додати на цьому етапі. Потім посуд з сумішшю масел потрібно помістити в гарячу воду.
4
Після цього посуд з сумішшю розігрівається на водяній бані. Потім потроху додається мильна стружка, в процесі додавання суміш обов'язково потрібно помішувати. Якщо маса не розчиняється, потрібно додавати потроху гарячу воду.
5
Після того, як маса дійшла до стану рідкого тіста, потрібно додати ефірні масла. Масло додається по кілька крапель, щоб не перестаратися з запахом.
6
У самому кінці в мильну масу додається обраний наповнювач. Якщо це пелюстки, то вони втручаються в масу. Якщо це кава, то він додається при розливанні.
7
Потім мило розливається по дитячим формочках або маленьким пластиковими контейнерами. Можна експериментувати з різнокольоровими шарами, якщо попередньо зварити дві різнокольорові маси. Або насипати кави зверху кожного контейнера, щоб вийшло мило-скраб.
8
Після часу (близько двох годин) мило застигає, потім виймається з формочок, нарізається, якщо потрібно, підсушується. Потім мило красиво упаковується, якщо це мило було приготовлено в подарунок, або вкладається в мильницю для вживання.
Зверніть увагу
При расплавлении мила ні в якому разі не можна доводити його до кипіння.
Корисна порада
Щоб готове мило добре виймалося, потрібно покласти формочки в тарілку з гарячою водою.