Як полагодити стеклопод'емник. Як зробити м'якше стеклопод'емник.

На жаль, поломки електричного стеклопод'емника , особливо на вітчизняних автомобілях - не рідкість. У більшості випадків причиною несправної роботи моторедуктора стеклопод'емника є потрапляння вологи і як наслідок - поява іржі. Перед тим як замінити що вийшов з ладу редуктор стеклопод'емника , можна спробувати усунути неполадки своїми руками. Розглянути алгоритм дій з ремонту стеклопод'емника можна, взявши за зразок конкретний автомобіль, наприклад, ВАЗ 2112.
Вам знадобиться
  • - ключ на 5,5;
  • - пассатижи;
  • - хрестова викрутка;
  • - лещата;
  • - молоток ;
  • - наждачний папір.
Інструкція
1
Відкрутіть 4 гвинти, що фіксують кришку моторедуктора стеклопод'емника . Зніміть кришку.
2
Вийміть ведену шестерню редуктора стеклопод'емника . Відкрутіть два гвинти, за допомогою яких корпус редуктора кріпиться до електродвигуна.
3
Позначте на колодці місце установки кожного проводу електродвигуна і витягніть дроти з колодки. Протолкніте проводи разом з ущільнювачем в корпус електродвигуна.
4
Від'єднайте корпус редуктора від двигуна.
5
Акуратно затисніть вал якоря електродвигуна в лещата і вибийте якір за допомогою молотка. Удари молотка по корпусу електродвигуна слід наносити через прокладку з м'якого металу.
6
Вийміть пластмасовий упор, що знаходиться в отворі в кінці вала, за допомогою гострого предмета.
7
Обробіть задню втулку спеціальною рідиною, знайдіть надійний упор. Завдаючи ударів молотком по кінцю валу через пробійник, від'єднайте задню втулку від валу.
8
Акуратно видаліть іржу з вала якоря і внутрішньої поверхні корпусу електродвигуна за допомогою наждачного паперу. Ретельно промийте всі деталі бензином.
9
Помістіть задню втулку в корпус електродвигуна. Запресуйте її в посадочне місце за допомогою молотка. Удари молотка слід наносити через прокладку.
10
Утопите щітки електродвигуна в щіткотримачі і зафіксуйте їх за допомогою дротів.
11
Встановіть якір в корпус редуктора. Відмотайте дроти, звільнивши щітки електродвигуна і перевірте їх контакт з колектором.
12
Поверніть пластмасовий упор на його місце в торці вала. Обробіть кінець валу спеціальним мастилом.
13
Зруште ущільнювач таким чином, щоб від нього до клем залишилося відстань в 5 см.
14
Встановіть дроти і ущільнювач в корпус електродвигуна.
15
Встановіть ведену шестерню в корпус редуктора стеклопод'емника . Закрийте редуктор кришкою. Зафіксуйте кришку за допомогою чотирьох гвинтів.
16
З'єднайте вал редуктора з корпусом електродвигуна. Закріпіть електродвигун за допомогою двох гвинтів.
17
Перевірте роботу моторедуктора стеклопод'емника . Встановіть колодку.
Зверніть увагу
Дії з ремонту стеклопод'емника, також як і їх послідовність можуть відрізнятися в залежності від марки вашого автомобіля і моделі моторедуктора.