Як встановити зв'язок між ноутбуками.

Для того щоб встановити зв'язок між ноутбуками, необхідно створити локальну мережу між двома системами за допомогою кабелю Ethernet або спеціального USB-кабелю. Для передачі даних портативні комп'ютери повинні мати загальний доступ до файлів.
Вам знадобиться
  • кабель Ethernet або USB-кабель для передачі даних.
Інструкція
1
Вимкніть портативні комп'ютери від будь-якого наявного підключення по локальній мережі.
2
Підключіть один кінець стандартного кабелю Ethernet в порт Ethernet одного з ноутбуків.
3
Підключіть інший кінець кабелю до порту Ethernet другого ноутбука.
4
Відкрийте вікно "Мій комп'ютер", клацніть правою кнопкою миші на файлах або папках для передачі між двома комп'ютерами і виберіть опцію «Властивості» з випадаючого меню. Відкриється вікно з різними настройками, пов'язаними з вибраними файлами або папками. Виконайте цю дію на обох комп'ютерах, щоб правильно налаштувати загальний доступ до файлів.
5
Відкрийте вкладку «Загальний доступ і безпека» у верхній частині вікна «Властивості» на кожному комп'ютері і відзначте опцію «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Тепер, коли загальний доступ до файлів відкритий, дані можуть бути передані. Для того щоб встановити зв'язок між ноутбуками за допомогою USB-кабелю, перейдіть до наступного кроку.
6
Підключіть USB-кабель до свободниму порту USB на одному з портативних комп'ютерів.
7
Підключіть інший кінець кабелю до порту USB на іншому ноутбуці.
8
Встановіть програмне забезпечення і драйвери, що додаються до кабелю, для того, щоб новий пристрій було розпізнано системами.
9
Відкрийте вікно "Мій комп'ютер", клацніть правою кнопкою миші на файлах або папках, які необхідно передавати між ноутбуками, і виберіть з меню, що випадає опцію «Властивості». З'явиться вікно з настройками, пов'язаними з файлами або папками. Виконайте цю дію на обох ноутбуках, щоб правильно налаштувати загальний доступ до файлів.
10
Відкрийте вкладку «Загальний доступ і безпека» у вікні «Властивості» на кожному портативному комп'ютері і відзначте опцію «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Після цього загальний доступ до файлів відкритий і можлива передача даних.