Як намалювати малюнок на комп'ютері. додаток Як малювати на комп'ютер.

Комп'ютер міцно увійшов у життя людей. На персональному помічнику можна не тільки дивитися фільми, грати в різні ігри, писати, рахувати тощо, а й малювати. Особливо навички створення нескладних малюнків можуть придатися дітям.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор MS Paint
Інструкція
1
Зобразіть рисунок на найпростішому графічному редакторі Paint. Ця програма живе практично в кожному комп'ютері, і робота з нею послужить хорошим початком для малювання в більш серйозних додатках. Спочатку виберіть пункт «Відкрити» або «Створити», які знаходяться в меню «Файл».
2
Виберіть з інструментів «Пензель» або «Олівець». Накидайте обриси майбутнього малюнка. Чіткості ліній можете не дотримуватися. Головне на цьому етапі - розмістити елементи на малюнку і задати приблизні межі всіх деталей.
3
Збільште рисунок . В меню «Вид» виберіть «Масштаб». Тепер кожну деталь прорисуйте точно. Прямі лінії і елементи, зображені геометричними фігурами, намалюйте спеціальними інструментами, розміщеними в нижній частині панелі. Дуже дрібні деталі прорисуйте за допомогою «Пензлі», вибравши мінімальну дозволяє ставити по одному пікселю.
4
Приберіть всі зайві деталі за допомогою інструмента «Гумка», вибираючи потрібний розмір в додатковому віконці під стовпчиком з інструментами. Також виділіть частину малюнка, що вимагає очищення, інструментом «Виділення» і натисніть Delete на клавіатурі. Аналогічним чином можете видаляти частини готових малюнків, вставлених в графічний редактор.
5
Раскрасьте рисунок . Виберіть інструмент «Заливка» для великої площі і інструмент «Пензель» для невеликих частин. Вибір кольору зробіть за допомогою колірної гами, розташованої в нижній частині редактора.
6
Додайте спецефект замальовки, скориставшись інструментом «Розпилювач». Він дозволяє регулювати глибину затемнення фону, фарбуючи окружностями, наповненими безліччю точок.
7
Додайте до малюнка напис, використовуючи інструмент з однойменною назвою. Також виберіть потрібний шрифт. Зверніть увагу, що повернення дій в меню «Правка», «Скасувати» обмежений кількома кроками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PfbnLYv755w