Як побачити приховані файли на флешці. Як видалити з флешки невидимі файли.

Часто трапляється так, що знімні USB-носії містять недоступні для очей користувачів дані. Це можуть бути які-небудь приховані файли реєстру, системні файли, просто недоступна для сторонніх очей інформація, технічні дані про носія. Найчастіше ж це бувають шкідливі програми, які згодом проникають в файлову систему вашого комп'ютера і псують дані. Переконатися в наявності таких фалів на вашому флеш-носії можна різними шляхами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - знімний USB-накопичувач;
  • - антивірусне програмне забезпечення.
Інструкція
1
Відкрийте «Панель управління», виберіть пункт меню «Властивості папки». Відкрийте вкладку «Вид». Ви побачите великий список додаткових атрибутів для роботи з інформацією. Прокрутіть цей перелік до кінця і в меню «Приховані файли і папки» поставте прапорець на пункті «Показувати приховані файли і папки».
2
Натисніть кнопку «Застосувати», потім ОК. Також знайти це меню можна через будь-яку відкриту на вашому комп'ютері папку, вибравши зверху на панелі «Сервісу» пункт «Властивості папки», далі дотримуйтесь описаним вище алгоритмом. Якщо захочете поміняти режим відображення, просто поставте прапорець в попереднє положення.
3
Відкрийте «Мій комп'ютер», а потім і «Накопичувач». Приховані фали на ньому будуть відображатися у вигляді напівпрозорих іконок. Якщо ви хочете поміняти властивість відображення файлу і зробити його видимим, тоді натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». У вікні, зніміть прапорець з атрибута «Прихований», натисніть «Застосувати» і ОК.
4
Якщо ви не впевнені в тому, що на вашому USB-носії немає шкідливих програм і вірусних файлів, найкраще виконайте перевірку на наявність таких у самому початку роботи з флеш-картою. Підійде будь-яке антивірусне програмне забезпечення з актуальними базами, але найкраще скачайте антивірусну утиліту Dr.Web CureIt. Вона не вимагає процесу інсталяції і при її відкритті запускається захисний екран, який перешкоджає поширенню вірусів в завантажувальні сектора системи. Результати перевірки на віруси вам повідомлять, чи має ваш знімний носій віруси і шкідливі програми. Часто навіть при включеній функції відображення прихованих файлів і папок їх неможливо побачити без спеціального антивірусного програмного забезпечення, тому краще завжди майте під рукою таку програму з оновленими базами. Також підійдуть програми-антітрояни та інші утиліти.
Зверніть увагу
Не встановлюйте невідоме програмне забезпечення, знайдене в прихованих папках на флеш-носії.
Корисна порада
Використовуйте ліцензійне антивірусне програмне забезпечення, оскільки тільки в цьому випадку ви можете оновлювати бази до актуального на даний момент стану.