Як подивитися список друзів.

Соціальні мережі створені як засіб спілкування. Але часто в різноманітті можливостей втрачається людина, з якою ви хочете зв'язатися. Відшукати контакт можна в списку друзів.
Вам знадобиться
  • Підключення до інтернету;
  • Мінімальні знання в області комп'ютерних технологій.
Інструкція
1
У соціальній мережі «ВКонтакте» знайдіть меню в лівому верхньому куті. В меню знайдіть кнопку «Мої друзі» і натисніть. На наступній сторінці буде повний список друзів.
2
У соціальній мережі «ВКонтакте» зайдіть на свою сторінку і перейдіть її. Під головною фотографією і вашим рейтингом буде меню «Друзі». В цьому меню натисніть кнопку «Все».
3
У соціальній мережі "Facebook" знайдіть під своєю фотографією на своїй сторінці меню. Клацніть рядок "My friends". На наступній сторінці з'явиться повний список ваших друзів.
Останнім часом все більше людей стали користуватися різними соціальними мережами. Такий спеціалізований сайт « Вконтакте » один з найбільш затребуваних. У кожного його користувача сотні друзів у списку. Як же його переглянути?
Вам знадобиться
  • -комп'ютер;
  • -підключення до інтернету.
Інструкція
1
По-перше, потрібно спочатку зайти на сайт. Для цього наберіть в командному рядку vkontakte.ru. Потім введіть свій логін і пароль для входу на сторінку (якщо їх у вас немає, то в обов'язковому порядку необхідно зареєструватися на порталі, оскільки тільки після авторизації вам будуть доступні всі сервіси сайту).
2
Як тільки ви потрапили на свою сторінку « Вконтакте », зліва висвітиться меню управління аккаунтом. У ньому більше десятка вкладок. Вам потрібно знайти таку кнопку, як «Мої друзі» і клацнути по ній мишею. Після цих дій і відкриється ваш список друзів « Вконтакте ». Буде він малий або досить значний, залежить тільки від вас. У нього можна додати будь-якого вподобаного користувача. І як тільки ця людина схвалить вашу заявку на додавання в друзі, то негайно з'явиться в цьому списку.
3
Після цього ви можете в будь-який час заходити в аккаунт до даної людини або багатьом людям і переглядати всю наявну там інформацію. Якщо ваші знайомі не закрили доступ до свого особистого списку друзів, то ви також зможете переглянути його. Це відкриває масу можливостей. За допомогою списку друзів друга в контакті ви можете, наприклад, знайти і своїх старих знайомих (це істотно скорочує час, витрачений на пошук і перегляд абсолютно непотрібних вам сторінок).
4
Також, зробивши розсилку повідомлень цим друзям, можна домовитися про сюрприз на день народження одного з них або ж попросити про допомогу. Побродивши по списку друзів, своєму або свого знайомого, можна навіть знайти свою другу половину. Ще в цих акаунтах люди зазвичай знаходять цікаві замітки, фотографії, відеозаписи. Їх можна не тільки переглядати і коментувати, але і розміщувати на своїй сторінці.
5
Для цього необхідно натиснути «Мені подобається» і поставити галочку в полі «Розповісти друзям». І через кілька секунд вподобана річ з'явиться на Вашому. Як бачите, переглядати список друзів в контакті і приємно і корисно. Дізнавайтеся про останні новини з життя своїх знайомих, спілкуйтеся. Все залежить виключно від вашого настрою і бажання!