Як зареєструвати домен безкоштовно. Як безкоштовно зареєструвати свій домен.

Хоча хостери та надають послугу реєстрації доменів, зареєструвати його самостійно досить нескладно. До того ж ви будете впевнені, що в базі Ріпнів будуть вказані ваші ім'я та прізвище, а не співробітника фірми, що продає вам хостинг.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зареєструвати домен безкоштовно, то насамперед необхідно пройти реєстрацію в базі Ріпнів. Для цього переходите на сайт ripn.net і заповнюєте реєстраційну форму для фізичної особи.
2
При заповненні потрібно бути дуже акуратним, що вводиться, повинна бути реальною, оскільки вона буде перевірятися співробітниками сервісу вручну.
3
Після цього необхідно дочекатися листа на вашу електронну адресу про завершення реєстрації. Якщо ви заповнили все правильно, лист прийде протягом двох робочих днів.
4
Після завершення вищеперелічених дій, приступаєте до реєстрації самого домена. Для цього необхідно мати функціонуючий ДНС, тобто потрібно визначити цей домен в cpanel у вигляді паркувального. Ця процедура дуже проста, але якщо виникнуть питання, можна звернутися в технічну підтримку вашого хостингу за допомогою.
5
За тим переходите за адресою www.ripn.net/nic/dns/form/, авторізуетесь, використовуючи пароль та логін, і перед вами ще одна форма. Заповнюєте всі поля. В поле «nserver» вводите ДНС підтримки, видані хостингом під час відкриття аккаунта.
6
Виглядає це так: ns1.mysite.ru. 12.24.56.36, де через пробіл після імені сервера пишеться його IP-адресу, яку можна отримати за допомогою команди ping.
7
Строку «Type» залиште незмінною, спочатку там повинно бути написано Corporate. Після цього тиснете кнопку «Зареєструвати домен» і очікуєте завершення процедури. Зазвичай повідомлення приходить після 16.00 по буднях.
8
Після того, як завершиться перевірка DNS, зареєстрований домен буде делегований протягом 8 годин, під час наступного оновлення кореневих каталогів DNS-серверів домена RU.
9
Про завершення процедури ви так само дізнаєтеся з повідомлення, яке прийде на ваш поштовий ящик. За допомогою даного методу ви можете зареєструвати домен безкоштовно скільки завгодно раз.