Як відправити електронні гроші.

Електронні гроші зараз стали досить-таки популярними. Внаслідок чого корисно знати, як ними користуватися. Адже вже більшість підприємств користуються оплатою електронними грошима.
Інструкція
1
Електронні гроші потихеньку входять у наше життя. Молоде покоління все частіше вдається до послуг безготівкового розрахунку. А чому б і ні, якщо даний спосіб оплати є одним з найбільш зручних. Можна, не виходячи з дому, замовити з доставкою продукти, вподобану одяг, аксесуари і багато іншого, а оплатити всю продукцію можна електронними грошима. Складнощів з відправкою таких грошей не виникає. Але потрібно враховувати деякі нюанси. Тому перше, що вам необхідно зробити, перш ніж відправляти електронні гроші , це завести web-гаманець.
2
Завести гаманець можна на сайті yandex.ru. Так званими "яндекс-грошима" користується досить багато споживачів. З даного гаманця можна відправити гроші на будь-який інший гаманець або вчинити поштовий переказ. Альтернативний варіант, який є найбільш безпечним, - це створення гаманця на сайті webmoney.ru. Даний портал надає можливість здійснювати відправлення електронних грошей в різних грошових одиницях. Причому курси валют враховуються в зв'язку з останніми змінами на фондовому ринку.
3
Далі вам необхідно поповнити рахунок створеного гаманця. Знайдіть Елекснет або ж банкомат, в яких надається послуга поповнення електронних гаманців. Але будьте уважні. Якщо ви кладете гроші через банківську карту, то, найімовірніше, комісія стягуватися не буде, а якщо з допомогою Елекснет, то від загальної покладеної суми якийсь відсоток піде в оплату за користування даною послугою. Не забудьте взяти квитанцію. У разі, якщо кошти на гаманець не прийдуть, з її допомогою ви зможете повернути собі гроші .
4
Після того як ви покладете гроші на ваш гаманець, зайдіть в інтернет і перевірте, чи прийшли вони. При позитивному результаті наступне, що потрібно буде зробити, - це дізнатися номер гаманця людини чи організації, якій ви збираєтеся кошти перерахувати.
5
І останнє, що від вас буде потрібно, - це ввести номер гаманця, на який потрібно відправити електронні гроші . Перерахування займе від декількох секунд до декількох днів залежно від вимог оператора. Далі вам прийде на пошту листа про витрачання грошових коштів.
6
Відправляти електронні гроші можна не тільки на інший гаманець. З їх допомогою можна оплачувати різні послуги, товари та так далее.Весьма зручно без комісії поповнити мобільний рахунок. Електронні гроші просто відправте на телефон, вказавши номер і підтвердивши його (на телефон прийде смс-повідомлення з кодом, який потрібно буде ввести). Тому ви завжди залишитесь на зв'язку, і, в разі чого, не доведеться бігти до Елекснет.
Зверніть увагу
Якщо ви користуєтеся переказом грошей, то уважно прочитайте умови договору. Вельми часто за надані послуги з вас буде стягуватися комісія. Якщо ви відправите електронні гроші поштою, то буває, що розмір комісії досягає тридцяти п'яти відсотків від загальної суми.
Корисна порада
Якщо вам необхідний додатковий заробіток, але графік роботи вам підходить тільки вільний, то ви можете заробляти в інтернеті (наприклад, копірайтенгом, рерайтинга, написанням авторських статей різної тематики). Оплата за цей труд безпосередньо неможлива, тому що найчастіше роботодавець знаходиться в іншому місті. Оплата ж за допомогою електронних грошей - хороший вихід зі сформованої ситуації.