Як побороти весняну депресію.

Весняна депресія - явище досить поширене. Довга зима з браком сонячного проміння, нестача вітамінів і фізичної активності - все це може спровокувати появу поганого настрою, загальної млявості і розбитості організму. Існують нескладні методи, які допоможуть полегшити прояви весняної депресії.
Інструкція
1
Весняна хандра боїться фізичної активності. Запишіться в спортзал, займіться бігом або навіть простий зарядкою під музику - це допоможе зробити перші кроки в боротьбі з негативними емоціями. У процесі активних фізичних навантажень в нашому організмі виробляється гормон радості - ендорфін. Головне, не ухилятися від занять, виконувати їх систематично, і депресія почне відступати.
2
Урізноманітніть свій раціон харчування свіжими фруктами і соками з них. Їжте продукти, що допомагають виробленню серотоніну в організмі - так званого «гормону щастя». До таких продуктів відносяться шоколад, банани, мед, горіхи й інша багата вуглеводами, їжа. Звичайно, не варто надто зловживати вуглеводні продукти, але і сидіти на жорсткій дієті, виключивши їх зовсім зі свого раціону, в період весняної депресії теж не варто.
3
Приймайте вітамінні комплекси з мінеральними речовинами, вітаміни групи В, а також магній і кальцій добре зміцнюють нервову систему.
4
Побалуйте себе маленькими радощами: можете сходити в ресторанчик, який вам дуже подобається, або купити якусь дрібницю, про яку давно мріяли. Головне тут - отримати заряд позитивних емоцій, випробувати почуття радості і задоволення.
5
Приділіть більше часу спілкуванню з близькими вам людьми. Можна організувати спільний пікнік на природі або домашню вечірку. Більше спілкування з приємними вам позитивно налаштованими людьми - і ваша хандра пройде сама собою.
6
Можна захопитися яким-небудь новою справою, знайти хобі до душі. Неважливо, що це буде - колекціонування слоників або курси крою та шиття, головне, щоб це заняття відволікало вас від сумних думок, приносило радість і задоволення.
7
Якщо дозволяють умови, заведіть домашніх тварин. Науково доведено, що господарі домашніх улюбленців рідше впадають в депресію , ніж ті люди, у яких немає чотириногих друзів.