Як відкрити архівний файл. Як відкрити меню файл.

Архівним файлом прийнято іменувати копії декількох файлів, об'єднані в один файл - архів, для економії пам'яті комп'ютера. Робота зі стиснутими файлами за їх прямим призначенням неможлива до моменту виконання операції розархівування. Найпоширенішим архіватором, використовуваною більшістю користувачів, вважається програма WinZip.
Вам знадобиться
  • - WinZip.
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму WinZip на комп'ютер (Додаток не входить в пакет Microsoft Windows і є платним!).
2
Викличте контекстне меню файлу або папки, призначеного для архівування, і розкрийте посилання Add to Zip для створення стисненого архіву.
3
Введіть ім'я та повний шлях до вибраного файлу або папці в діалоговому вікні Add і натисніть кнопку Add для підтвердження виконання команди.
4
Альтернативним способом створення стисненого архіву вибраного файлу або папки є наступний алгоритм дій. Запустіть додаток WinZip і виберіть пункт New Archive в меню File верхній панелі інструментів вікна програми.
5
Вкажіть потрібний тому і папку для приміщення створюваного архіву в поле create in: діалогового вікна New Archive і введіть значення бажаного імені архіву в повн «Файл».
6
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору і перейдіть в пункт Add верхній панелі інструментів вікна програми WinZip.
7
Вкажіть вибрані файли чи папки в діалоговому вікні та натисніть кнопку Add для підтвердження виконання команди.
8
Поверніться в меню File верхній панелі інструментів вікна програми і виберіть команду Close Archive для застосування обраних змін.
9
Викличте контекстне меню файлу або папки, що підлягає розархівування, кліком правої кнопки миші і перейдіть в пункт Extract to для виконання операції вилучення стиснутих файлів.
10
Вкажіть потрібний тому і папку для розміщення витягнутих з архіву файлів в діалоговому вікні та натисніть кнопку Extract для підтвердження виконання команди.
11
Запустіть додаток WinZip для виконання тієї ж операції з попередніми запуском архиватора.
12
Вкажіть команду Open Archive в меню File верхній панелі інструментів вікна програми і відкрийте обрану папку.
13
Оберіть потрібний файл і натисніть кнопку «Відкрити» для відображення імені вибраного файлу у вікні програми WinZip.
14
Виділіть підлягають розархівування файли кліком миші і перейдіть в меню Extract верхній панелі інструментів вікна програми.
15
Вкажіть потрібний тому і папку для розміщення витягнутих документів в діалоговому вікні та застосуйте прапорець на полі All Files.
16
Натисніть кнопку Extract для застосування обраних змін.
Корисна порада
Використовуйте команду Open Archive для перегляду інформації про файли, що знаходяться всередині архіву.