Як відкрити доступ до документів.

Надання доступу до документам, що зберігаються в Windows Live SkyDrive може бути здійснено користувачем за допомогою стандартних засобів пакету Microsoft Office і не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Microsoft Office.
Інструкція
1
Виконайте вхід в свій обліковий запис Windows Live (Hotmail) із зазначенням свого Windows Live ID і виберіть команду «Надіслати повідомлення» для надання доступу до обраному документу в інтернет-браузері або можливості відкриття в додатку Office вказаною користувачеві.
2
Заповніть поле «Повідомлення» і введіть адресу одержувача в полі «Кому».
3
Використовуйте кнопку «Документи Office» для вибору бажаного документа і натисніть кнопку «Відкрити» для завантаження обраного документа в SkyDrive.
4
Натисніть кнопку з зображенням "х" у правому верхньому куті вікна програми для видалення обраного документа.
5
Оберіть команду «Створити» і перейдіть в пункт "Папка» для надання доступу до набору документів певної групи користувачів.
6
Вкажіть бажане ім'я створеної папки і розкрийте посилання «Змінити» поруч з папкою «Загальний доступ».
7
Виставте значення «Тільки я» за допомогою повзунка і вкажіть адреси електронної пошти обраних для надання доступу користувачів в розділі «Додавання певних користувачів».
8
Встановіть значення «Учасники можуть переглядати файли» для дозволу окремому користувачеві тільки на читання документів.
9
Встановіть значення «Учасники можуть додавати і змінювати відомості, а також видаляти файли» для дозволу окремому користувачеві на редагування і видалення документів.
10
Натисніть кнопку «Далі» і виконайте завантаження вибраних документів Word, Excel, PowerPoint або OneNote в SkyDrive.
11
Поверніться в команду «Створити» для надання доступу до окремого документу, але не до всієї папці.
12
Вкажіть потрібний тип документа: документ Word, книга Excel, презентація PowerPoint або записна книжка OneNote і введіть бажане ім'я у відповідне поле.
13
Натисніть кнопку «Зберегти» і перейдіть на вкладку «Файл» у вікні відповідного веб-додатки.
14
Виставте значення «Тільки я» за допомогою повзунка і вкажіть адреси електронної пошти обраних для надання доступу користувачів в розділі «Додавання певних користувачів».
15
Встановіть рівень дозволу «Можуть переглядати» для надання права на читання документа.
16
Встановіть рівень дозволу «Можуть редагувати» для надання права зміни обраних документів.
17
Натисніть кнопку «Зберегти» і перейдіть на сторінку «Відправка повідомлення».
18
Складіть потрібне повідомлення та натисніть кнопку «Відправити» для відправки зазначеним одержувачам повідомлення з посиланням на обраний документ.