Як очистити рядок адреси. Як видалити адресу з адресного рядка chrome.

Будь браузер незалежно від того, чи хочете ви цього чи ні, запам'ятовує все адреси сайтів, що ви вводите в адресний рядок. При подальшій роботі він буде видавати адреси раніше відвіданих сайтів, якщо нові вводяться адреси будуть чимось схожі на старі. Щоб цього не відбувалося, потрібно очистити адресну рядок.
Інструкція
1
Подивіться, який у вас встановлений інтернет браузер. Саме від цього залежатиме послідовність дій, за допомогою яких можна буде очистити рядок адреси . Зараз найбільш популярними є чотири браузера. Це Internet Explorer - стандартна програма операційної системи Windows. Краще всього використовувати останню версію. Її можна скачати в інтернеті. Або якщо на вашому персональному комп'ютері встановлена операційна система Windows 7, то версія Explorer вже буде оновленою. Решта три - це Mozilla Firefox, Google Chrome і Opera. Щоб видалити адреси з рядка, потрібно буде коригувати свої дії в залежності від браузера.
2
Зайдіть в меню «Сервис», якщо у вас Internet Explorer. Потім в пункт «Властивості оглядача» і перейдіть у вкладку «Зміст». Натисніть кнопку «Параметри», яку ви знайдете в розділі «Автозаповнення». Після цього застосуйте функцію "Видалення історії автозаповнення». Щоб повністю очистити адреси , поставте прапорець біля пункту «Журнал» та натисніть кнопку «Видалити».
3
Перейдіть в меню «Налаштування», якщо у вас Opera. Знайдіть там вкладку «Розширені» і відкрийте її. Перегляньте меню, яке знаходиться зліва. Знайдіть у ньому пункт «Історія». Потім натисніть кнопку «Очистити».
4
Клікніть один раз на значку, що зображає гайковий ключ, якщо у вас Google Chrome. Він знаходиться в правому верхньому куті біля адресного рядка. З'явиться меню. Виберіть у ньому пункт «Параметри». Перейдіть в його підпункт «Розширені». Там знайдіть пункт «Видалити дані про раніше перегляду». Відзначте прапорцем «Очистити історію» переглядів і натисніть «Видалити».
5
Натисніть кнопку Firefox, а потім виберіть команду «Налаштування», якщо у вас браузер Mozilla Firefox. Перейдіть у вкладку «Конфіденційність». Потім клікніть по активному посиланню «Очистити недавню історію». Далі виберіть "Очистити зараз".