Як встановити домашню сторінку.

Домашня сторінка (англ. "Homepage") або стартова сторінка браузера - це URL, адреса сайту, який відкривається автоматично при запуску веб-оглядача. Ви запускаєте браузер і він одразу ж переходить на встановлений вами сайт за замовчуванням. Зручно, чи не так?
Інструкція
1
Почнемо з установки домашньої сторінки в браузері, що постачався з Windows - це стандартний веб-оглядач Microsoft Internet Explorer (IE). Вам необхідно вибрати «Пуск» на робочому столі, зайти в «Панель управління», переключитися на дрібні або великі значки і знайти пункт «Властивості оглядача». Виберіть цей пункт і у вікні у вкладці «Загальні» в рядку «Домашня сторінка» введіть адресу сайту, який ви б хотіли завантажувати при запуску Internet Explorer. Після введення URL сайту натисніть "OK".
2
Володарі браузера Opera повинні запустити браузер, клікнути кнопку "Opera" (зліва вгорі) і у випадаючому меню вибрати «Налаштування», підпункт «Загальні настройки», або натиснути клавіші Ctrl + F12. У вікні у вкладці «Загальні» або «Основні» виберіть зі списку «При запуску: Почати з домашньої сторінки» і введіть нижче адресу сайту, після чого натисніть "OK".
3
Якщо ваш браузер - Mozilla Firefox, запустіть його і в верхньому меню виберіть «Інструменти», а в списку, що випав - «Налаштування ...». У вікні налаштувань у вкладці «Основні» виберіть зі списку «При запуску Firefox: Показати домашню сторінку» і нижче введіть адресу сайту. Після цього натисніть "OK".
4
І нарешті, користувачі браузера Google Chrome повинні запустити веб-оглядач і натиснути на значок гайкового ключа, який розташовується праворуч від адресного рядка. В з'явилася закладці браузера «Основні» в абзаці «Початкова група" поставте значок вибору у «Відкрити наступний сторінки», після чого натисніть кнопку «Додати» і у вікні введіть URL сайту.
Зверніть увагу
Вводите адреси сайтів для домашніх сторінок з http://.