Як перемістити панель пуск. Як встановити мову.

Найчастіше панель з кнопкою пуск розташовується внизу екрану. Але а що, якщо перемістити її в інше місце? Раптом це буде зручніше, і виглядати буде цікавіше. Як це зробити?
Інструкція
1
Виберіть розташування панелі завдань. Ви можете залишити її на колишньому місці або ж перемістити аналогічно, як схожа панель розташовується в інших операційних системах, таких, як Linux і Apple Mac OS, тобто по верхньому, правому чи лівому краями екрану. Ви також можете приховувати панель пуск. Вона буде з'являтися тільки тоді, коли ви наведете курсор мишки в місце її розташування. Отже, для виконання будь-якої задачі, потрібно мати чітко сформульовану мету. Якщо ви визначилися, то приступите до її реалізації. Якщо ні, то просто почніть пробувати переміщати панель в інші місця - раптом розуміння прийде в процесі дій.
2
Клацніть правою кнопкою миші по будь-якому вільному ділянці панелі завдань. Перед вами з'явиться меню. Виберіть у ньому пункт «Властивості». Клацніть по ньому один раз лівою кнопкою миші. Після цього ви побачите інше меню, яке з'явиться на екрані. Воно називатиметься «Властивості панелі завдань і меню« Пуск »». Один раз клікніть по вкладці «Панель завдань». Якщо ця вкладка вже активна, то кликати по ній вже не потрібно. Тут ви побачите різні властивості панелі задач. В даному випадку вас цікавлять «Положення панелі задач на екрані» і «Закріпити панель задач».
3
Зніміть прапорець біля пункту «Закріпити панель задач», якщо він встановлений. Виберіть один з чотирьох варіантів. Перемістити панель пуск можна вниз, вгору, в праву або в ліву частину екрана. Один раз клікніть лівою кнопкою миші по стрілці, яка розташовується поруч із зазначенням теперішнього становища панелі задач.
4
Виберіть один з вищезазначених чотирьох варіантів. Після цього поставте прапорець біля пункту «Закріпити панель задач», щоб вона більше нікуди не переміщалася без вашої згоди. Потім натисніть кнопку «Застосувати». Панель завдань переміститься. Подивіться, чи влаштовує вас цей варіант. Якщо ні, виконайте вищеописані дії знову, поки не буде досягнутий бажаний результат.