Як пити лляне масло для схуднення. лляне масло коли приймати.

«Що б таке з'їсти, щоб схуднути?» - Це, з одного боку, комічний питання, але з іншого - абсолютно правильний. Багато продуктів у поєднанні з розумною дієтою і збалансованими фізичними навантаженнями дозволяють швидше і легше скинути зайві кілограми. До таких відносять і льняне масло . Воно не тільки може допомогти скинути вагу, але і збагатить організм вітамінами, зміцнить імунітет, поліпшить стан волосся, шкіри і нігтів.
Інструкція
1
Не думайте, що лляне масло - чудо-засіб для схуднення. Почавши приймати його, не виконуючи інші заходи для зниження ваги, ви навряд чи відчуєте його ефективність. Способи боротьби із зайвими кілограмами повинні бути об'єднані вами в комплекс. Тільки тоді вага почне знижуватися досить швидко, не завдаючи при цьому шкоди здоров'ю.
2
Ознайомтеся з принципом дії льняного масла на організм. Воно сприяє схудненню завдяки легкому проносного ефекту. Масло виводить з організму непотрібні шлаки, знижує апетит. Не варто думати, що воно своєю дією порушує мікрофлору кишечника. Зовсім навпаки: воно обволікає стінки кишечника, сприяючи загоєнню дрібних тріщин і пошкоджень. Особливо корисним воно буде для людей, які страждають запорами.
3
Якщо ви побоюєтеся приймати лляне масло в нерозбавленому вигляді, то спробуйте спочатку додавати його в рослинне при приготуванні їжі. Приміром, масло відмінно підходить в якості салатної заправки. Якщо ви при цьому не відчуєте дискомфорту в організмі, то можна починати прийом лляної олії в чистому вигляді. При проблемах зі стільцем спробуйте випивати склянку теплої води після кожного прийому масла.
4
Оцініть користь льняного масла для свого здоров'я. Воно є джерелом поліненасичених жирних кислот Омега-3, а також вітаміну F, які надходять в організм тільки з продуктами харчування.
5
Для схуднення вживайте лляне масло по 1 ч.л. за півгодини до кожного прийому їжі. Також 1 ч.л. масла випивають відразу ж після вечері, який має відбутися не пізніше 6-ти годин вечора. Поступово кількість масла збільште до 1 ст.л. перед кожним прийомом їжі і після вечері. Так його ефект буде сильніший. Масло вживають протягом 1-3 місяців в поєднанні з іншими способами боротьби із зайвою вагою.
Зверніть увагу
Варто відмовитися від прийому лляної олії, якщо ви відчуваєте сильний дискомфорт в організмі.
Лляна олія - цінний продукт для організму людини. Його користь відома з давніх часів. На Русі лляне масло вживали з овочами, готували випічку. Користувалося попитом масло і в народній медицині. Ним лікували нервову систему, порізи, різні рани. Полегшували біль при хвороби нирок. Застосовували при захворюванні щитовидної залози та інших недугах.
Інструкція
1
Існують різні способи отримання олії, один з них холодний метод. Для виробництва харчової олії використовують зрілі насіння льону, що не мають неприємних сторонніх запахів. Проводиться процес очищення продукту від сторонніх забруднень. Таку роботу виконують спеціальні насінняочисні машини.
2
Подальша фаза приготування - заморожування. Насіння льону піддають охолодженню до -15? С. Заморозка триває від 24 до 48 годин.
3
Дуже важливо привести сировину до необхідної вологості, вона повинна бути 8-9%. Цей показник відіграє роль в момент віддачі олії з сировини, під час віджиму. При меншій вологості віддача олії скоротиться. При збільшенні вологості одержуваний продукт отримає поганий товарний вигляд і буде погано зберігатися.
4
Далі насіння льону по шнеку потрапляють в прес. Тут відбувається віджимання масла при температурі 40-45? С. Температурний режим створюють високі навантаження робочих частин преса. Під час віджиму олії виробники намагаються тримати верхню планку температури, в зворотному випадку в продукті відбудуться незворотні окисні процеси.
5
Стабілізують і одночасно збагачують продукт на виході за допомогою вітаміну Е. Вносять його строго в зробленому розрахунку, тобто в 100 грамів масла втручається 50 мл вітаміну Е. На цьому етапі виробництво льняного масла не закінчується, далі його відстоюють в ємностях.
6
За добу, а іноді і троє, відбувається відділення відстою. Надалі отстой (фуз) зливається, а масло подають на фільтрацію. Виконують цю функцію фільтри тонкої очистки. Масло звільняється від зважених частинок, проходячи через шар перліту, який в свою чергу намитий на барабан.
7
Щоб очистка велася повноцінно, не допускалось проходження зважених частинок, а масло на виході було прозорим, встановлені прилади контролю. Готове масло, збагачене і чисте, надходить в накопичувач, потім в фасувальну ємність.
8
Розлив льняного масла здійснюють в скляну тару або в поліетілентерефталатниє пляшечки. Вони обов'язково виконуються в темному кольорі і щільно закриваються кришками. Таким чином, можна зберегти масло до року, не допускаючи підвищених температур і доступу повітря.
9
Представлений спосіб виробництва масла дозволяє отримати продукт з підвищеними дієтичні та лікувальні властивості, з добре збалансованими компонентами. Крім того, збільшити термін зберігання.