Як підвищити гемоглабіна в крові.

Проблема низького рівня гемоглобіну в крові , на жаль, відноситься до людей будь-якого віку. Нехтувати їй не варто, так як гемоглобін є важливою складовою крові . Для того, щоб рівень гемоглобіну був постійний, необхідно вести здоровий спосіб життя і вводити в раціон харчування необхідні продукти.
Інструкція
1
Причини низького рівня гемоглобіну можуть бути різними, але от підвищувати його слід одними і тими ж способамі.Во-перше, дотримуйтесь спеціальну дієту. У раціон харчування обов'язково включіть свинину, печінка, червоне м'ясо, полуницю та інші залізовмісні продукти. Крім того, організму необхідний вітамін С. Він знаходиться в цитрусових фруктах, в ківі, гранаті і багатьох овочах. Даний вітамін сприяє засвоєнню заліза і його всмоктуванню в кров. Майте на увазі, що продукти, що містять кальцій, погіршують засвоєння заліза, тому продукти, що містять залізо і кальцій, краще вживати окремо.
2
По-друге, скористайтеся народними засобами. Всі ці кошти засновані на вживанні продуктів, що містять залізо і вітамін С. Так, для підвищення гемоглобіну, дуже корисний і ефективний відвар з шипшини. Такий відвар пийте замість чаю. Будьте впевнені, результат не змусить себе довго чекати. Також при проблемі з гемоглобіном використовуйте кропиву. Кладіть її в супи, робіть відвари і пийте замість чаю.
3
Звичайно, крім народних засобів, є і спеціальні препарати, які ви можете купити в аптеці. Але їх варто приймати лише після обстеження у лікаря і за його рекомендаціі.В-третє, намагайтеся якомога більше перебувати на свіжому повітрі. Гемоглобін транспортує кисень по всьому організму і виводить з нього вуглекислий газ, тому більше часу приділяйте на прогулянки в парках, особливо, якщо ви живете у великому мегаполісі. При цьому робіть глибокі вдихи.
4
Коли ваш гемоглобін стане в нормі, не забувайте про харчування і не повертайтеся до колишнього раціону. Продовжуйте також їсти фрукти і м'ясо. Приймайте вітаміни для кращого засвоєння заліза. Іншими словами ведіть повний і розмірений спосіб життя, щоб запобігти і уникнути хвороби.