Як зробити прямий ефір. перевірка веб камери онлайн.

Прямий ефір - це захоплюючий спосіб привернути увагу людей до заходу або події. Він також дозволяє створювати телебачення з живою трансляцією. Для цього не потрібно ніяких спеціальних знань програмування або складної настройки програмного забезпечення. Існують сайти, які за наявності веб-камери і мікрофони дозволяють зробити прямий ефір.
Вам знадобиться
  • - веб-камера;
  • - мікрофон.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт сервісу для прямих трансляцій і зареєструйтеся. Є кілька таких сайтів в інтернеті - наприклад, Ustream, Stickam і Livestream. Ці сервіси пропонують як безкоштовні, так і платні послуги. Безкоштовні послуги включають мінімум, необхідний для трансляції, а платні - відсутність реклами і трансляцію відео високої роздільної здатності.
2
Підключіть веб-камеру до комп'ютера за допомогою кабелю USB або IEEE 1394.
3
Підключіть мікрофон до відповідного роз'єму комп'ютера.
4
Налаштуйте зображення. Для цього відкрийте програму для управління веб-камерою або сайт сервісу прямих трансляцій. Переконайтеся, що веб-камера поставлена в правильне положення, об'єкт зйомки повністю знаходиться в кадрі і достатньо освітлення.
5
Налаштуйте мікрофон. Переконайтеся, що мікрофон працює, налаштуйте рівень гучності. Не дихайте і не кричіть в мікрофон, оскільки це створить спотворений звук, який важко буде розібрати.
6
Почніть пряму трансляцію. Сервіс інтернет-мовлення роблять таку трансляцію неймовірно простий. Потрібно натиснути всього лише одну кнопку з написом Broadcast Now або Go Live («Почати трансляцію»). Виконайте дії для створення інтернет-трансляції, які дуже прості і включають в себе такі етапи, як вибір назви, розділу, мови, вказівка URL-адреси трансляції.
7
Додайте прямий ефір на свій сайт або блог. Додавання прямої трансляції на сайт дозволить інтернет-користувачам спостерігати за ефір ом навіть за відсутності аккаунта на згаданих вище сервісах. Для цього перейдіть до створеної веб-трансляції. Під віконцем плеєра побачите код з написом embed («код для вставки»). Виділіть його, скопіюйте і вставте на сторінку свого сайту або блогу.