Як видалити історію адресного рядка. Як зробити так що б в адресному ладі відображалася історія.

При наборі інтернет-адреси (URL) в адресному рядку Оглядача Internet Explorer відбувається збереження URL, який може бути переглянутий в випадаючому списку. Процедура очищення посилань з адресної рядка Провідника може бути виконана стандартними інструментами операційної системи Windows без залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Internet Explorer.
Інструкція
1
Закрийте всі відкриті вікна браузера Internet Explorer для ініціації видалення історії адресної рядка інтернет-оглядача.
2
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску утиліти командної рядка .
3
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для запуску інструменту «Редактор реєстру».
4
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftInternetExplorerтипизированные URL-адреси. Видаліть всі значення URL-посилань виду urlx, де x - 1, 2, 3 і т.д.
5
Виконайте клік правою кнопки миші на значок кнопки «Пуск» для виклику контекстного меню і перейдіть в пункт «Сервіс» для використання альтернативного методу видалення історії адресної рядка Internet Explorer.
6
Виберіть пункт «Меню вкладки» і натисніть кнопку «Налаштування».
7
Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна та натисніть копку «Очистити список» в розділі «Документи». Ця дія призведе до очищення історії адресної рядка браузера і списку останніх відкритих або використаних документів.
8
Розкрийте меню «Сервис» у верхній панелі інструментів вікна програми Internet Explorer і перейдіть в пункт «Властивості» для видалення списку всіх переглянутих і відвіданих інтернет-сайтів та історії веб-сторінок.
9
Розкрийте посилання «Властивості оглядача» і перейдіть на вкладку «Загальні» нового діалогового вікна.
10
Натисніть кнопку «Очистити».
11
Викличте контекстне меню додатка «Провідник Windows» кліком правої кнопки миші на поле адресної рядка провідника для очищення історії адресної рядка «Провідник Windows» і виберіть команду «Видалити журнал ».
12
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для видалення окремих записів в історії провідника.
13
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK.
14
Розкрийте гілку реєстру HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerTypedPaths і видаліть непотрібні шляху.
15
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Внесення некоректних виправлень в записи системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Виконання деяких з перерахованих вище операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.