Як відновити скайп. Як відновити пароль в скайпі без email.

Функція автоматичної авторизації при запуску Скайп може служити вам добру службу доти, поки не з'явиться необхідність зайти в Скайп на іншому комп'ютері або після переустановлення системи. Якщо ви виявили, що не пам'ятаєте логін або пароль Скайп, не хвилюйтеся: відновити Скайп нескладно.
Інструкція
1
Якщо ви забули пароль Скайп, то найпростіше його відновити з використанням адреси вашої електронної пошти, на яку був зареєстрований аккаунт.Прі запуску програми Skype у вікні авторизації введіть логін і натисніть на посилання "Забули пароль?", Розташованої поруч з полем для введення пароля. На сторінці відновлення пароля Скайп вкажіть адресу електронної пошти, після чого на вказану адресу прийде лист з тимчасовим кодом і можливістю миттєво відновити пароль. Ці ж дії можна виконати при вході в особистий кабінет на офіційному сайті Skype. Зверніть увагу, що скористатися тимчасовим кодом потрібно протягом 6 годин. По закінченні 6:00 код стане недійсним.
2
Якщо ви не пам'ятаєте ні пароля, ні адреси електронної пошти, то пройдіть по посиланню "Не можете згадати електронну пошту?", Доступною у вікні авторизації Skype або при вході в особистий кабінет на офіційному сайті Skype. Введіть такі дані: 1) ваш логін; 2) розрахункові дані по якійсь із транзакцій в Скайп за останні 6 місяців (ім'я та прізвище користувача, країна і номер замовлення або дані кредитної картки, яка використовувалася для оплати) .Цей варіант спрацює, якщо у вас були транзакції в Скайп за останні 6 місяців.
3
Якщо ви не можете згадати логін, то перейдіть за посиланням "Який у мене логін Skype?". Посилання доступна у вікні авторизації Skype або при вході в особистий кабінет на офіційному сайті Skype. Для відновлення логіна цим способом вам потрібно вказати адресу електронної пошти, на яку зареєстрований акаунт Скайп.Еслі ви не пам'ятаєте ні логіна, ні адреси електронної пошти, то ідентифікувати вас і відновити інформацію автоматично через служби Skype неможливо. Однак і тут є вихід: зверніться до своїх знайомих, у яких ви додані в контакти Скайп. Також ви можете зробити "пошук контактів" і пошукати свій контакт через ім'я та прізвище або номер телефону. Після того, як ви відновите свій логін таким чином, для відновлення пароля повертайтеся на попередні кроки.
Зверніть увагу
Відновити Скайп можливо в наступних ситуаціях: 1) ви пам'ятаєте логін та адресу електронної пошти, на який зареєстрований Скайп, але не пам'ятаєте пароль, 2) ви пам'ятаєте логін, не пам'ятаєте пароль і адресу електронної пошти, але у вас збереглися дані по якійсь із транзакцій в Скайп за останні 6 місяців; 3) ви не пам'ятаєте логін і пароль, але пам'ятайте адресу електронної пошти, на яку зареєстрований Скайп.
Свердловина, споруджена на території, прилеглій до заміського будинку, може стати зручним джерелом водопостачання. Але іноді в функціонуванні свердловини трапляються проблеми: пропадає тиск, відбувається замулювання, з'являються бруд і пісок. В цьому випадку знадобиться провести роботу по відновленню свердловини.
Вам знадобиться
  • - дерев'яний жердину;
  • - лопата;
  • - черпак з довгою ручкою;
  • - хімічні реагенти;
  • - професійне обладнання для буріння;
  • - водяний насос.
Інструкція
1
Визначте тип проблеми, яка відноситься до свердловини. Зовнішні ознаки відмови системи водопостачання можуть бути різними. Це, як правило, поява разом з водою мулу, піску та частинок бруду. Може також передчасно вимикатися насос, що пов'язано з падінням тиску. Найчастіше такі складнощі виникають, коли свердловина тривалий час не використовується, виснажена грунт або в свердловину потрапляють сторонні предмети. У більш рідкісних випадках причиною замулювання стають зрушення рельєфу місцевості.
2
Проведіть зовнішній огляд і діагностику стану свердловини. В важких випадках для цього, можливо, знадобиться запросити фахівців. Вони зможуть досліджувати свердловину з використанням найсучаснішого обладнання, оцінять структуру внутрішньої порожнини і підберуть відповідний метод відновлення.
3
Оберіть метод відновлення, спираючись на дані діагностики. Комплекс очисних робіт зазвичай включає в себе очищення стовбура від мулу, бруду, іржі, сольових відкладень. У переважній більшості випадків відмова в роботі свердловини пов'язаний з кольматацію, тобто заиливанием внутрішніх пористих шарів ґрунту. При цьому пори в грунті закриваються, що практично повністю виключає появу в свердловині води.
4
Проведіть роботи з урахуванням обраного методу відновлення. У самому простому випадку вам буде потрібно механічним способом очистити ствол свердловини від сторонніх предметів, вивести на поверхню маси бруду та мулу. При більш складних проблемах слід використовувати спеціальні хімічні реагенти або потужний гідроудар. Всі роботи необхідно проводити акуратно, щоб не допустити обвалу шарів ґрунту, що примикають безпосередньо до свердловини.
5
Протестуйте вичищену свердловину, щоб переконатися в її нормальному функціонуванні. Для цього в свердловину опускається насос і проводиться викачування води доти, поки вона не стане прозорою і вільною від сторонніх включень і видимих домішок.