Як відформатувати карту пам'яті телефону. Як правильно очистити судини.

Користуючись телефоном, багато стикаються з такою проблемою, як переповнення пам'яті. На телефон закачується різна музика, скидаються картинки та відео, робляться фотографії. Деякі використовують карту пам'яті телефону як переносний флешки. Все це призводить до того, що рано чи пізно карта пам'яті заповнюється і її необхідно прочистити. Звичайно, це можна зробити вручну, видаливши непотрібні або обридлі картинки і музику, але цей процес довгий. Найкращим способом буде форматування карти пам'яті телефону.
Вам знадобиться
  • -карта пам'яті телефону;
  • -комп'ютер або ноутбук;
  • -адаптер для карти.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на карті пам'яті телефону, яку ви збираєтеся відформатувати немає важливою і цінною інформацією, так як при форматуванні всі файли, що знаходяться на мапі зникнуть. У разі якщо на карті знаходяться потрібні файли, передайте їх через блютуз або ж USB-порт на комп'ютер або ноутбук. Перевірте, чи всі потрібні для себе файли ви зберегли, після цього вимкніть свій телефон.
2
Дістаньте карту пам'яті з телефону і встановіть її в адаптер, який необхідно вставити в спеціальний слот на комп'ютері. У меню Windows натисніть «мій комп'ютер» і дочекайтеся, коли значок карти пам'яті відобразиться в комп'ютері. Після цього виберіть папку підключилася карти пам'яті. За допомогою правої кнопки миші в меню карти знайдіть і виберіть функцію «форматувати». Комп'ютер задасть питання з підтвердженням обраної функції. Підтвердіть своє рішення, натиснувши на кнопку «ОК», після чого почнеться процес форматування.
3
Відформатувати карту також можна і без використання комп'ютера. Для цього зайдіть в параметри телефону і знайдіть меню своєї карти пам'яті телефону. Зазвичай таке меню називається «карта пам'яті» або ж «Media Card». Натисніть «опції» і з переліку пропонованих функцій, які здійсненні з картою виберете «форматувати». Підтвердіть свій вибір і дочекайтеся закінчення процесу. Тепер карта відформатована і готова до своєї роботи.
Зверніть увагу
На деяких телефонах замість функції «форматувати» присутня функція «формат» - за своєю суттю це одне і те ж, тому не лякайтеся, якщо ви не знайдете звичного назви операції.
Корисна порада
Процес форматування недовгий і займе не більше трьох хвилин, а сама карта після форматування буде абсолютно порожня. Рекомендується хоча б раз на півтора року робити форматування своєї картки. Це дозволяє звільнити всю пам'ять на карті і оновити її зміст, записавши туди нові файли.