Як почистити пам'ять смартфона. Як видалити файли в пам'яті смартфона.

Сучасні смартфони по функціоналу вже мало чим поступаються портативним комп'ютером, хіба що потужністю. За винятком цього, вони в змозі здійснювати повний спектр функцій. Як наслідок, їх пам'ять може бути заповнена. Для того щоб почистити пам'ять смартфона, ви можете здійснити кілька простих кроків.
Інструкція
1
Спершу спробуйте видалити файли з смартфона вручну. Для цього зайдіть в файлове меню телефону і видаліть всі файли, які не є системними. Видаліть також всі програми, використовуючи деинсталлятори, що знаходяться в пам'яті смартфона. У разі якщо у вашому смартфоні є флеш-карта, отформатируйте її.
2
Ви також можете обнулити прошивку вашого стільникового, використовуючи спеціальний код. Ви можете знайти коди обнулення прошивки в інтернеті, але найбільш надійним варіантом буде використання коду, отриманого від виробника вашого мобільного. Знайдіть його сайт в технічній документації до вашого телефону. Зверніться по контактам, розташованим на ньому, надавши IMEI-номер вашого телефону. Введіть код.
3
Синхронізуйте ваш телефон з комп'ютером. Як правило, дата-кабель і диск з необхідними програмами знаходиться в комплектації до вашого телефону. В іншому випадку, від вас буде потрібно знайти дані компоненти самостійно. Купіть дата-кабель в магазині стільникового зв'язку. Необов'язково, щоб з ним йшов компакт-диск з ПЗ - ви можете з легкістю завантажити його з офіційного сайту виробника.
4
Встановіть програмне забезпечення і драйвера, після чого підключіть телефон до комп'ютера і переконайтеся, що ВО "бачить" телефон. Після цього зайдіть в меню телефону через комп'ютер і видаліть всі файли, які не є системними. Видаліть всі файли, розташовані на карті пам'яті, або відформатуйте її. Чи не відключайте телефон від комп'ютера до завершення операції, а після того, як вона закінчиться, перезавантажте, використовуючи ПО для синхронізації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5EeeyfxnW2Q
Корисна порада
Для запобігання захаращення телефону найкращим варіантом може бути збереження і розпакування файлів на карту пам'яті. Це допоможе не захаращувати смартфон і, в разі необхідності, швидко позбутися від зайвих файлів.