Як дізнатися, що суміш не підходить. Як опредилить аергію на суміш.

Штучне вигодовування доставляє набагато більше клопоту, ніж годування груддю. Це пов'язано з тим, що суміш повинна відповідати не тільки фізичним даним малюка, але і індивідуальним особливостям його травної системи, яка може бути ще не готова до нової їжі. А щоб зрозуміти, що суміш не підходить, за реакцією малюка необхідно спостерігати після кожного годування.
Інструкція
1
Для попередження всіх неприємних моментів, пов'язаних з переходом на штучне вигодовування, надайте підбір суміші наблюдающему педіатра, який керується вагою, зростом, віком, станом шкірних покривів і м'язовою масою дитини.
2
Однак навіть при правильному виборі суміші спостерігайте за малюком після кожного годування, оскільки у нього може бути індивідуальна непереносимість, яка проявляється алергічною висипкою або розладом травлення (рідким стільцем, бурчанням в животі, метеоризмом і відрижкою).
3
Найчастіше реакція на суміш спостерігається в перші дні після переходу на штучне вигодовування. Не поспішайте відразу міняти суміш на іншу. Це може викликати ще більше проблем з травленням. Але щоб якось знизити ймовірність прояви диспепсичних (кишкових) розладів, вводите суміш з невеликого колличества.
4
Через недостатньо розвиненою ферментативної системи, що не здатної розщеплювати більші молекули білка, що входять до складу суміші, у малюка може бути шкірна реакція (алергія). Однак це ще не привід думати, що суміш не підходить. Щоб активізувати ферменти спробуйте якийсь час чергувати її з лікувальними молочними сумішами. І тільки якщо алергія не проходить і, більше того, посилюється, поміняйте суміш на іншу.
5
Спостерігайте не тільки за станом малюка, але і за його вагою - основним показником придатності суміші. Якщо перехід на штучне вигодовування супроводжується проносом і одночасним набором ваги, відповідним віком, значить організм використовує компенсаторні можливості для засвоєння з суміші всіх корисних речовин. У цій ситуації стілець з часом вдається привести в норму.
6
У разі нормального стільця, але відсутність наростання ваги або його зниження, можете бути впевненим, що суміш не підходить. Можливо, її склад не сприяє нормальному обміну речовин у малюка.
7
Дотримуйтесь техніку і режим годування суміш ю, оскільки при штучному вигодовуванні частою помилкою є перегодовування дитини. Це підсумку може призвести до розладів травлення, які важко відрізнити від реакції на суміш .
Корисна порада
Щоб зрозуміти, що суміш не підходить, необхідно спостерігати за станом дитини хоча б тиждень-два. Більш часта зміна суміші може призвести до порушення роботи шлунково-кишкового тракту.