Як оформити красиво реферат.

Хоча реферат вважається найпростішою формою самостійної письмової роботи школяра або студента, при його підготовці так само необхідно дотримуватися всі встановлені академічні правила. І стосується це не тільки змісту роботи, викладеного в ній матеріалу, а й її оформлення. Адже саме зовнішній вигляд реферат а в першу чергу створює уявлення про учня та його ставлення до навчальної роботи.
Інструкція
1
Усі навчальні письмові роботи, в тому числі реферат и, повинні оформлятися відповідно прийнятим у вітчизняній науці державним стандартом. Звичайно, на практиці до шкільних і студентських реферат ам вимоги набагато м'якше, ніж до робіт професійних вчених, але це не означає, що ви можете оформити роботу у відповідності зі своїми фантазіями.
2
В даний час прийнято всі навчальні роботи писати друкованим шрифтом за допомогою комп'ютера або друкарської машинки. Це значно полегшує читання реферат а й надає йому акуратний вигляд. Однак в школах і на молодших курсах вузів часто допускається написання роботи від руки.
3
Але якщо ви пишете реферат від руки, подбайте, щоб ваш почерк був розбірливим, а рядки на сторінці рівними і однакової довжини. При цьому зовсім не обов'язково шукати розлініяний папір або самостійно викреслювати на ній лінійки. Використовуйте стандартний розлініяний трафарет, який підкладається під чистий аркуш паперу таким чином, що його рядки просвічують через неї. В результаті ви отримаєте абсолютно рівний текст на кожній сторінці.
4
Структура будь-якого реферат а досить проста, але вона передбачає як мінімум три самостійні частини: вступ, основну частину і висновок. Кожна з них повинна починатися з нового аркуша, навіть якщо попередня закінчилася посередині сторінки і залишилося ще багато вільного місця до краю аркуша. А ось глави і параграфи основної частини в реферат е можуть починатися з середини сторінки, слідуючи відразу ж за попередньою частиною.
5
Зверніть особливу увагу на оформлення посилань на використану літературу. Оскільки реферат , як вид навчальної письмової роботи, має на увазі використання і виклад чужого наукового матеріалу, то в його тексті обов'язково повинні бути присутніми посилання на використані праці. Посилання оформляється внизу сторінки і включає в себе ім'я автора, назву роботи, вихідні дані (видавництво, рік видання, кількість сторінок) і номер сторінки або сторінок, на яких в оригінальній роботі викладається наведена думка чи фраза.
6
Крім трьох основних частин кожен реферат так само включає в себе титульний лист, план роботи і список використаної літератури. На титульному аркуші ви повинні вказати назву роботи, ім'я автора (тобто своє ім'я), навчальний предмет, в рамках якого написаний реферат , назва навчального закладі, в якому він підготовлений, і рік написання роботи. План реферат а завжди йде другий сторінкою і розміщується відразу після титульного аркуша. Список літератури помістіть на окремому аркуші в самому кінці роботи після укладення. Там же ви можете додати необхідні малюнки, схеми або програми.