Як приготувати бісквітний крем. Як зварити крем бісквітний.

На перший погляд здається, що бісквітних кремів безліч. Але це не зовсім так. Насправді існує лише кілька основних різновидів кремів . Все інше - це «варіації на задану тему», які дозволяють отримати різні смакові відтінки. Далі пропонується декілька таких «варіацій».
Вам знадобиться
    • Яйця;
    • цукор і цукрова пудра;
    • вершкове масло;
    • згущене молоко;
    • лимонна кислота.
Інструкція
1
Сирий білковий крем.Для крему потрібно: 8 столових ложок цукрової пудри, 4 яйця, 6 крапель розведеної лимонної кіслоти.Отделіте білки. Каструлю з білками поставте на холод (в холодну воду або на лід). Збивайте до отримання густої, стійкої піни. Додайте невеликими порціями цукрову пудру (приблизно 1/3 частина) і ще раз гарненько збийте. Додайте лимонну кислоту, харчові барвники і залишки цукрової пудри. Швидко перемішайте.
2
Заварний білковий крем.Потребуется: 8 столових ложок цукрового піску, 4 яйця, 0,5 склянки води, 6 крапель розведеної лимонної кіслоти.Налейте в каструлю воду і засипте цукор. Добре розмішайте. Варіть до проби сиропу "на товсту нитку". Відокремте білки. Ємність з білками поставте на холод. Збийте. Повинна утворитися густа, стійка піна. Тонким струменем влийте цукровий сироп в ємність з білками, після чого збивайте ще 1-2 хвилини. Лимонна кислота і барвники додаються одразу після заварювання.
3
Масляний крем на згущеному молоке.Для крему потрібно: вершкове масло - 100г, згущене молоко - 4 столових ложкі.Взбейте масло (масло для збивання повинно мати кімнатну температуру). Не припиняючи збивати додайте згущене молоко. Повинна вийти пишна однорідна маса.
4
Масляний крем на молоці і яйцах.Для крему потрібно: 100г вершкового масла, 2 столових ложки цукрового піску, 1 яйце, молоко - 2 столових ложкі.Соедініте молоко і цукор. Добре розмішайте, доведіть до кипіння. Окремо збийте яйця. Не припиняючи збивати, влийте тонкою цівкою гарячий сироп. Суміш потрібно сильно нагріти, але не кип'ятити. Охолодіть суміш. Збийте масло, не припиняючи збивати, вливайте потроху вийшов сироп в масло. Збивайте до отримання пишної маси.
5
Заварний крем на яйцах.Потребуется: 1 стакан молока або вершків, 4 столових ложки цукрового піску, 1 чайна ложка крохмалю, 3 яйца.Соедініте цукор, крохмаль і яйця. Ретельно розмішайте і додайте молоко. Варіть при постійному помішуванні до появи перших бульбашок. Заважайте лише дерев'яною ложкою або лопаткою. Охолодіть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lp29zg6_JqE
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що сирі білкові креми хоча і мають відмінні смакові якості, виходять не стійкими і не придатні для зберігання. Використовувати їх треба відразу після пріготовленія.Прі приготуванні білкових заварних кремів зверніть увагу на приготування сиропу. Якщо сироп виявиться недовареним, крем буде нестойкім.В перевареному сиропі утворюються карамельні шматочки.
Корисна порада
Якщо при приготуванні масляного крему виявилося, що згущене молоко зацукрувався, прогрійте його на водяній бане.Сахарние грудочки растворятся.Еслі ви помітили, що крем «відсікається», злегка підігрійте його і збийте знову.