Як перевести кілограми в кубічні метри. калькулятор перекладу цегли з метрів кубічних в кіллограми.

Кілограми і кубічні метри використовуються для вимірювання різних фізичних величин - маси і об'єму, відповідно. Для перекладу кілограмів в кубічні метри необхідно знати щільність речовини або, хоча б, його назва. Якщо ж речовина є рідиною, то можливо його щільність близька до щільності води - в цьому випадку процес перекладу набагато спрощується.
Вам знадобиться
  • калькулятор, таблиця щільності речовин
Інструкція
1
Якщо відома маса предмета, а потрібно визначити його обсяг, то переведіть задану кількість кілограмів в кубічні метри. Для цього розділіть масу предмета на його щільність. Тобто скористайтеся формулою: Км? = ККГ/П, де Км? - Кількість кубічних метрів, ККГ - кількість кілограмів, П - щільність речовини, виражена в кг/м?.
2
Прімер.Резервуар якої ємності знадобиться для зберігання тонни (1000 кг) бензину? Решеніе.1000/750 = 1,33333 ... м? .Округленіе В даному і подібних випадках краще проводити в більшу сторону, так як щільність речовини - величина непостійна і залежить від багатьох факторів (температури, вологості і т.п.). Тому «правильний» відповідь буде: 1,4 кубометра.
3
Якщо щільність речовини невідома, то визначте її за відповідними таблицями щільності речовин. Зверніть увагу, що щільність речовини повинна бути вказана в кілограмах на метр кубічний (кг/м?). Дана одиниця виміру щільності речовин є стандартною і зустрічається в більшості довідників. Однак, на практиці часто можна зустріти й іншу, позасистемна одиницю виміру щільності рідких і сипучих речовин - грам на літр (г/л). Числове значення щільності, вказане в г/л, можна використовувати як кг/м? без всяких коефіцієнтів. Якщо щільність речовини вказана в кілограмах на літр (кг/л), то для переведення її в кг/м? розділіть дане значення на 1000.Нагляднее ці правила можна записати у вигляді простих формул: пкг/м? = Пг/л, пкг/м? = Пкг/л/1000, де: пкг/м ?, Пг/л, пкг/л - щільність речовини, задана в кг/м ?, г/л, кг/л, відповідно.
4
Якщо речовина, для якого потрібно перевести кілограми в кубометри - вода, то просто розділіть кількість кілограмів на 1000. Аналогічне правило використовуйте і для визначення обсягів низькоконцентрованого розчинів речовин. Зрозуміло, це має бути справжній розчин, а не така консистенція як, наприклад, «цементний розчин».
5
Якщо предмет складається з невідомої речовини або суміші речовин, то спробуйте визначити його щільність самостійно. Для цього, відокремте частина предмета, визначте її масу і об'єм, а потім розділіть масу на обсяг. Якщо речовина є рідиною, отлейте частина рідини в мірну ємність, визначте її масу (нетто) і розділіть на обсяг. Аналогічно можна визначити щільність сипучої речовини.