Як зібрати дверну ручку.

Ламати легше, ніж будувати, а розбирати - легше ніж збирати. Чи знайома вам ситуація, коли в результаті спроб самостійного ремонту тієї чи іншої речі перед вами виявляється купа пружинок, гвинтиків і шайб невідомого призначення? Як же все це зібрати назад? Причому, вкрай бажано ще й усунути поломку, яка з'явилася причиною розбірки даного предмета. Отже, у вас зламалася дверна ручка. І ви вже успішно її розібрали. Що ж робити далі?
Вам знадобиться
  • - розсувний гайковий ключ;
  • - викрутка
Інструкція
1
Уважно вивчіть що лежать перед вами запчастини. Саме ці деталі роблять механізм ручки працездатним. Ви повинні виявити перед собою: корпус ручки; поворотний механізм, яким є мідну деталь з обмотаною навколо неї пружиною; стопорне кільце; пружину крутіння і шпонкову шайбу.
2
Ретельно вивчіть пружину крутіння. Несправність пружини кручення вважається однією з найпоширеніших причин поломки ручки. Якщо пружина зламана - необхідно її замінити. Вставте нову пружину на місце і стисніть її верхню частину. Переконайтеся в правильності її установки.
3
Уважно огляньте і при необхідності замініть шпонкову шайбу. Шпонкова шайба кріпиться поверх пружини кручення таким чином, що пружина впирається в неї. Завдяки цьому упору пружина кручення фіксується на своєму посадковому місці. Матеріал, з якого зроблені шпоночні шайби, з плином часу сильно зношується і, як наслідок, шайби часто ламаються посередині.
4
Огляньте стопорне кільце. При відсутності ушкоджень укрутіть його на місце, поверх шпоночной шайби. Стопорне кільце є тією деталлю, яка тримає разом шпонкову шайбу і пружину. Міцно закріпіть всі деталі за допомогою викрутки.
5
Встановіть поворотний механізм в корпус ручки. Помістіть пружину в поворотний механізм, утримуючи її пальцями. Закрутіть болт ручки за допомогою гайкового ключа. Перевірте роботу, надавав на ручку . Якщо важіль став тугим - значить все зроблено правильно.
6
Встановіть ручку на місце і ще раз перевірте роботу механізму. Закріпіть ручку в двері.
Зверніть увагу
Алгоритм складання дверної ручки може істотно відрізнятися в залежності від її типу і моделі.
Корисна порада
Для придбання нових деталей вашої ручки рекомендується зв'язатися з виробником даної фурнітури.