Як прибрати прищі на підборідді.

Найчастіше прищі на підборідді з'являються під час статевого дозрівання. До інших причин їх виникнення відносяться стреси, «неполадки» в шлунково-кишковому тракті, наявність передменструального синдрому і генетична спадковість.
Інструкція
1
Насамперед необхідно відмовитися від солодощів, жирної і калорійної їжі в раціоні, якщо ваша шкіра має схильність до появи прищів.
2
Прищі на підборідді часто з'являються через гормональні збої, а вони в свою чергу можуть з'явитися через звичку палити, тому чим раніше людина зрозуміє, що треба кидати цю шкідливу звичку, тим швидше він позбудеться проблем зі шкірою.
3
Те ж саме стосується і алкогольних напоїв. Їх споживання слід звести до мінімуму, оскільки алкоголь сприяє утворенню застою крові в судинах, внаслідок чого можуть утворитися прищі .
4
Щоб позбутися від прищів на підборідді, протирайте вранці підборіддя виноградним соком. Він містить речовини, знезаражувальні верхній шар шкіри, крім того, в ньому є кислота, яка сприяє видаленню прищів.
5
Придбайте якісні косметичні засоби, що допомагають доглядати за проблемною шкірою. Вибирайте відомих виробників косметики, щоб отримати позитивний ефект, а не нашкодити. Існують лікувальні маски для шкіри, бажано робити їх не менше двох разів на тиждень.
6
Людям, які мають проблеми, пов'язані з появою прищів на підборідді, треба вмиватися озонованою водою, так як вона «прибере» з обличчя небезпечні бактерії, які можуть сприяти появі прищів.
7
Заняття спортом, здоровий спосіб життя, правильне харчування - все це сприяє поліпшенню циркуляції крові, в результаті чого зменшуються внутрішні застої, а це призводить до позбавлення від прищів на підборідді.
8
Акне сьогодні лікують різними методами. Це лазерна терапія, хімічний пілінг, гігієнічна очищення обличчя, мезотерапія і лікування рідким азотом. Всі ці процедури проводяться під наглядом лікаря в спеціалізованих косметичних салонах. Звичайно, не всі можуть скористатися цими методами з причини їх високої вартості, тому варто зайнятися профілактикою, щоб не доводити до серйозних проблем зі шкірою.
9
У серйозних випадках, коли прості методи не допомагають, не залишається нічого, крім гормональної терапії. Порадьтеся з вашим лікарем і дотримуйтесь його порад.