Як зайти на комп'ютер через інтернет. Як увійти в інший комп'ютер через інтернет.

Бувають ситуації, коли потрібно кому-небудь пояснити, як працює та чи інша програма, або сайт, але передати всі дії словами досить складно. Можна допомогти недосвідченому користувачу, якщо і він, і ви встановите програму TeamViewer. Вона дозволяє бачити на екрані робочий стіл комп'ютера одного і користуватися ним як своїм власним за допомогою мишки і клавіатури.
Вам знадобиться
  • Безкоштовна програма TeamViewer.
  • Можливо, потрібна програма RAdmin (для передачі файлів).
Інструкція
1
TeamViewer - програма безкоштовна, якщо не використовується в комерційних цілях. Завантажуєте її на обох комп'ютерах (http://www.teamviewer.com) і встановлюєте, вибираєте при установці "personal/non-commercial use" .Компьютер-сервер, це головний комп'ютер, до якого вироблятиметься підключення. А клієнт - це комп'ютер, з якого відбувається виклик на підключення.
2
Запускаємо програму після установки і знаходимо графу "ID". У ній знаходиться ваш особистий код (ідентифікатор), який програма автоматично присвоює ПК. В поле "Password" знаходиться пароль. Пароль генерується автоматично при кожному запуску програми і щоразу - новий.
3
Після запуску програми на сервері, запускаємо її на клієнті. У нижній частині програми повинна бути фраза "Ready to connect". Якщо фраза з'явилася, сервер повідомляє клієнтові свої дані ("ID" та "Password") будь-яким каналом связі.Пользователь, що знаходиться за комп'ютером-клієнтом вписує "ID" в праву частину програми, вказує пункт "Remote support" і тисне "Connect to partner ".
4
Через кілька секунд, в залежності від швидкості з'єднання, комп'ютеру-клієнту буде запропоновано ввести пароль. Після введення ви побачите робочий стіл другого комп'ютера і зможете керувати ним через оболонку Windows.
Корисна порада
Для виконання операцій з файлами та папками, такими як видалення, перетягування, перейменування, копіювання тощо, використовуйте програму RAdmin. Вона діє за принципом TeamViewer і дозволяє обмінюватися файлами і бачити всю структуру комп'ютера іншої людини.