Як вирівняти тон шкіри.

Гарну зовнішність неможливо уявити без сяючої здоров'ям шкіри . Рівний тон і природний гарний колір обличчя дається від природи далеко не всім, тому необхідний регулярний і ретельний догляд, а також грамотний макіяж.
Інструкція
1
Шкіра потребує регулярного очищення і відлущування. Необхідно регулярно користуватися м'якими скрабами, щоб звільняти шкіру від відмерлих клітин. Така процедура робить шкіру гладкою і стимулює кровообіг, що надає особі сяючий здоровий колір. Крім того, на вирівняну поверхню шкіри набагато краще і акуратніше лягають тон альні засоби.
2
Дуже поширеною проблемою є пігментація шкіри , тому важливо підібрати відповідне засіб, який допоможе вирішити проблему. Так, шкіра з пігментацією потребує відбілюванні. Існує безліч кремів для щоденного використання. Також відчутний ефект дають відбілюючі маски, які можна придбати в магазині або приготувати самостійно з натуральних компонентів (лимон, огірок, петрушка).
3
Важливу роль відіграє правильний макіяж. Надати шкірі рівний і красивий колір допоможе тон альний крем. Його тон повинен максимально збігатися з вашим природним кольором обличчя. Зверніть увагу на текстуру крему: він повинен бути легким і наноситися рівно і без зусиль. Не купуйте дешевих коштів - вони дуже помітні на обличчі і створюють ефект «маски». Крім того, вони закупорюють пори і перешкоджають природному диханню шкіри .
4
Почервоніння і прищі повністю приховати тон альних кремом не вдасться. Для вирішення цієї проблеми вам знадобиться консилер. Він повинен бути трохи світліше тон ального крему. Консилер потрібно наносити кінчиком пальця, злегка вбиваючи його в шкіру, а не втираючи. Такий засіб дуже добре допомагає приховати і темні кола під очима. Бажано підібрати тон альний крем і коригуючий засіб одного виробника, щоб домогтися максимального ефекту.
5
Також існують так звані бази під макіяж, які використовуються перед нанесенням тон ального крему. Вони мають дуже легкою текстурою, роблять шкіру гладкою і ідеально підготовленої для нанесення основи.
6
Деякі жінки страждають від виникає на обличчі жирного блиску. У цьому випадку необхідно користуватися пудрою. Наносити її краще не спонжем, а спеціальної широкої пензлем. Вона дозволяє робити нанесення легким і акуратним.