Як відкрити виставку.

Виставка - це ефективний інструмент для створення імені та формування образу у публіки, інакше кажучи, цільової аудиторії. Експоніруете ви власну продукцію, чи хочете організувати показ актуальною фотографії сучасності - основні моменти організації, хоч і відрізняються в деталях, в загальних рисах одні й ті ж.
Інструкція
1
Фахівці кажуть, що для успішної виставки працює правило чотирьох «П»: планування, залучення гостей, персонал виставки та отримання результатів. Будьте готові приділити увагу кожному з цих пунктів. Аналіз результатів виставки, хоч і рідко коли проводиться, проте є чи не найважливішим моментом.
2
Щоб запланувати виставку , дайте відповідь на питання: з якою метою ви її робите? Для цього може бути безліч приводів, але у них є два «полюси»: продаж і популярність. Всі інші причини для виставки, як правило, лежать десь між ними. Коли ви відповіли на питання про те, для чого вам виставка, ви зможете розставити пріоритети і правильно її підготувати.
3
Підготовка до виставки - сама клопітна частина, коли здається, що роботи так багато, а всі працівники і партнери так недбалі, що просто не може нічого вийти. Але в кінцевому підсумку, якщо підійти до процесу відповідально, результат помітно перевершує очікування. Дуже багато залежить від того, скільки коштів ви готові витратити на організацію. Так як зразковий розмах виставки вам ясний, гроші визначать в більшій мірі місце, де ви орендуєте територію, ніж її розмір.
4
Коли визначитеся, де будете проводити виставку , слід правильно оформити територію. З'ясуйте, де будуть розташовуватися решта учасників виставки, якщо вони передбачаються. Постарайтеся підібрати не менш вигідне місце. Відповідно до особливостей території продумайте розташування стендів або об'єктів.
5
Відвідувачі - це ті, заради кого виставка і затівається. Вам потрібно подбати про те, щоб залучити людей. Дайте рекламу в тематичних виданнях, розішліть запрошення важливим людям. Не забувайте про інтернет: сьогодні без освітлення в мережі не обходиться жоден захід.
6
Персонал, який бере участь у виставці, повинен допомагати клієнтам і відвідувачам оглядати експозицію, а не перешкоджати їм у цьому суворими поглядами чи заборонними зауваженнями. Подбайте про те, щоб ваші працівники були одягнені відповідно до характеру заходу, щоб вони вели себе доброзичливо. Корисно надрукувати візитки і роздавати їх зацікавленим людям.
7
Коли виставка завершена, приходить час підвести її підсумки. Якщо метою був продаж, то щось могло бути продано прямо на заході, але більшість людей не купує предмети з експозиції, а обмінюється координатами з організаторами. Дуже важливо не зволікати, а протягом одного-двох днів зв'язатися з цими людьми, поки їх враження ще свіже. Якщо ви хотіли сформувати думку у публіки за допомогою виставки, уважно стежте за відгуками в різних джерелах і робіть висновки.
Виставка тварин - наприклад, кішок - справжнє свято для власників і їх вихованців. Однак для організаторів це важка праця - необхідно знайти відповідне приміщення, запросити суддів, запросити учасником і управляти всім процесом, щоб захід вийшов досить масштабним і видовищним.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - клітки для тварин;
  • - експерти;
  • - стюарди;
  • - призи і дипломи.
Інструкція
1
Вирішіть, який саме захід ви плануєте провести. Виставки кішок діляться на відкриті, клубні, національні та міжнародні. Клубна увазі невелику кількість тварин однієї-двох порід і закриту роботу суддів без глядачів та присудження титулів. Відкриті національні виставки - набагато більш видовищні заходи. На них має бути багато учасників різних порід (зазвичай не менше ста). Обов'язково суддівство із залученням експертів не нижче національної категорії, тварини оцінюються і отримують титули.
2
Міжнародні виставки ще більш масштабні. В них бере участь не менше 150 кішок, причому 20% із загального числа повинні бути з інших країн. До складу суддів включають не менше двох експертів міжнародної категорії. Зустрічаються і рекламні виставки - заходи, організовувані з метою продажу кошенят і просування тих чи інших порід.
3
Виберіть тип рингу - англійська (європейський) або американський. Перший має на увазі закриту експертизу без допуску власника, другий проводиться на відкритому подіумі при господарях і глядачах. Для великої публічної виставки переважний саме американський ринг, так як він дуже подобається публіці.
4
Зберіть команду. Для великого заходу потрібні 3-4 людини, які займуться обзвоном розплідників, роботою з власниками, печаткою каталогів і дипломів, закупівлею клітин та іншими організаційними питаннями.
5
Зв'яжіться з розплідниками і клубами любителів кішок. На це піде чимало часу - зате по закінченні роботи у вас буде база, яку ви зможете використовувати при організації наступних виставок. Розмістіть оголошення про майбутній захід в газетах і на тематичних інтернет-сайтах.
6
Підрахуйте точна кількість учасників і зберіть вхідний збір - суму, що підтверджує серйозність намірів власників тварин . Так ви застрахуете себе від можливої неявки експонентів. Оплату обов'язково підтвердіть видачею квитанцій.
7
Запросіть експертів. Їх рівень залежить від типу виставки. Аматорські заходи судять експерти третьої категорії, а великі міжнародні виставки - фахівці першої категорії. Вам знадобляться стюарди або помічники суддів для перенесення та подання кішок. На цю роль зазвичай набирають волонтерів. Кількість помічників залежить від числа учасників.
8
Знайдіть приміщення. Для виставки можна використовувати пустощі павільйони галузевих ярмарків, торговельні або офісні центри, палаци культури. Бажано, щоб до місця майбутньої виставки було зручно добиратися, причому як учасникам, так і глядачам. Вам знадобиться великий зал, окреме приміщення для суддів, кімната для відпочинку, де можна організувати міні-буфет. Виберіть дату заходу і оплатіть оренду. Зазвичай виставка займає два-три дні.
9
Продумайте програму виставки. В рамках заходу можна провести додаткові конкурси - наприклад, шоу домашніх улюбленців або нагородження призом глядацьких симпатій. Підберіть партнерів та спонсорів. У цій ролі можуть виступати клуби, зоосалон, ветеринарні клініки, виробники котячих кормів.
10
Продумайте рекламу заходу. Надрукуйте листівки і поширюйте їх у торговельних і розважальних центрах. Хорошу віддачу дає реклама на транспорті, на тематичних інтернет-сайтах і на місцевому телебаченні.