Як зайти в інтернет через телефон. в роумінгу дорого заходити в інтернет.

Інтернет сьогодні настільки міцно увійшов у життя людини, що навіть короткочасна відсутність доступу до нього може згубно вплинути на робочі або особисті стосунки. Втім, враховуючи, що сучасні мобільні телефони надають можливість повноцінного використання інтернету, проблема вже не здається настільки серйозною.
Інструкція
1
Найкомфортніший і економний з точки зору бюджету спосіб використання інтернету з мобільного - це підключитися з телефону до найближчої точки доступу Wi-Fi, що надає вихід в інтернет (бажано - безкоштовний).
2
Для використання доступу до інтернет через стільниковий зв'язок (GPRS/EDGE/3G) вам буде потрібно виконати кілька додаткових налаштувань.
3
Зайдіть в налаштування вашого телефону і знайдіть пункт, який відповідає за налаштування доступу в інтернет, а саме - адресу точки доступу, логін і пароль.
4
Уточніть ці дані у вашого оператора зв'язку (або скопіюйте їх з його сайту). У більшості операторів також присутній послуга пересилання налаштувань на телефон за допомогою СМС.
5
Підключіться і користуйтеся доступом в інтернет.
Зверніть увагу
Послуги доступу в інтернет оплачуються додатково і, як правило, стоять вельми дорого, особливо в роумінгу.
Чи помітили ви, що під час прогулянки з коханою людиною вас іноді тягне додому тільки для того, щоб перевірити електронну пошту? Але переривати романтичний вечір зовсім не обов'язково. Достатньо вийти в інтернет з мобільного телефону.
Інструкція
1
Переконайтеся, що функція виходу в інтернет у вашому телефоні взагалі є. В наші дні вона відсутня навіть в деяких бюджетних апаратах з кольоровим екраном. Також перевірте, чи підтримує ваш мобільник роботу через GPRS/EDGE/3G точку доступу (APN), що носить ім'я, що починається зі слова internet, а не WAP. Отримати необхідну інформацію можна на спеціалізованих сайтах або з інструкції до телефону.
2
Якщо виявиться, що апарат зазначеним вище вимогам не відповідає, придбайте другий, відповідний їм. Не женіться за новинками ринку. Можливо, вам підійде і був у вжитку, але якісний і функціональний апарат.
3
Зателефонуйте в службу підтримки оператора стільникового зв'язку. Переключіться на розмову з консультантом Назвіть модель свого апарату і попросіть вислати для нього повідомлення автоматичного конфігурації для роботи з точкою доступу, назва якої починається з internet.
4
Отримавши повідомлення автоматичної конфігурації, виберіть в меню телефону пункт, відповідний застосування налаштувань. Зробіть ці настройки діючими за замовчуванням.
5
Дізнайтеся, чи надає ваш оператор послугу безлімітного доступу в інтернет з обмеженням швидкості після досягнення певного обсягу скачаних даних. Сьогодні практично в кожному регіоні Росії подібні послуги надаються за цінами, доступними навіть людям зі скромним достатком. При наявності такої послуги підключіть її не роздумуючи.
6
Запустивши вбудований браузер телефону, першим ділом негайно скачайте три браузера сторонніх виробників: Opera Mini, UC Browser і BOLT, а також мобільну версію Агента Mail.Ru. Надалі вбудованим браузером не користуйтеся, оскільки він незручний.
7
Якщо ви працюєте на біржах контенту, не розлучайтеся з ними і далеко від комп'ютера. Збільшивши таким чином кількість створюваних вами статей, ви тим самим окупите абонентську плату за безлімітний доступ до інтернету в перший же день.
Зверніть увагу
Не користуйтесь мобільним інтернетом за кермом.