Як побудувати гараж.

Досить часто люди замислюються про будівництво гаража . Головне в цій справі - вибрати гарне і зручне місце. Якщо ви його вже пригледіли, то саме час подумати про матеріали, проект і приступати до будівництва гаража .
Вам знадобиться
  • - Брус;
  • - цвяхи;
  • - молоток;
  • - бетон;
  • - вода;
  • - гравій;
  • - пісок;
  • - руберойд.
Інструкція
1
Гараж може бути дерев'яним. Він добре підходить для приватних будинків і котеджів. Якщо ви вирішили звести гараж в місті, то найкраще для цієї мети використовувати більш безпечні та міцні матеріали, такі як цегла, бетонні блоки або ж плити. Дерев'яний гараж має багато переваг і лише один недолік. Його можна звести тільки на своїй території. Якщо ви маєте власну землю або приватний будинок, то сміливо можете налаштовуватися на споруду гаража з дерева. Справа в тому, що його можна зробити в одному стилі з іншими надвірними будівлями. Такий гараж гармонійно впишеться в ландшафт, до того ж його легко зводити.
2
Для початку необхідно розчистити майданчик, а також підготувати її для монтажу фундаменту. Можна використовувати точковий або цілісний фундамент. Якщо ви вирішили використовувати точковий, то викопайте шість ям. Після того як ями підготовлені, зробіть подушку за допомогою гравію і піску. Не забудьте її добре утрамбувати. Після цього залийте ями розчином. Врахуйте, висота кожної точки повинна знаходитися в одній площині з усіма фундаментними блоками. Для точності рекомендується використовувати нитку, яка натягується за рівнем. Точність є основним критерієм для побудови дерев'яного гаража , тому фундамент повинен бути зроблений добре.
3
Після підготовки фундаменту можна приступати до монтажу каркасу. Вниз на точки фундаменту встановлюється брус, який є напрямних для каркасної збірки. Рекомендується використовувати брус листяної породи дерева. Щоб брус не гнив, найкраще покрити його розчином гудрону. При каркасному будівництві зверніть увагу на ребра жорсткості, особливо необхідно посилити місця кріплення воріт. Стіни зводяться з бруса 100х50 або 150х50. Між ними залиште відстань близько 600 міліметрів. Із зовнішнього боку стіни обшийте вологостійкими плитами. Під ними прокладете паро-вітроізоляцію. Між брусом обов'язково помістіть утеплювач. З внутрішньої сторони можна виконати обшивку гіпсокартоном. Після цього можна переходити до підлоги. Його зазвичай заливають бетоном, а зверху лягає дерев'яний настил.
4
Далі необхідно зробити дах. На даний момент існує досить багато хороших покрівельних матеріалів. Ви можете використовувати шифер або ж черепицю. Головне - дах не повинна пропускати вологу. Якщо ви вирішили зробити пряму дах, то обов'язково застеліть її руберойдом. Рекомендується робити дахи з нахилом. В даному випадку вода не буде накопичуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J-b420MiAcI