Як коптити реберця. Копчення реберець.

Коптити реберця можна як холодним способом, так і гарячим. Перед будь-яким видом копчення необхідно підготувати реберця , завдяки цьому вони будуть дуже смачними.
Вам знадобиться
  • реберця;
  • сіль;
  • чорний перець горошком;
  • паприка;
  • часник;
  • фольга;
  • коптильня;
  • тирсу або сухі гілки плодових дерев.
Інструкція
1
Розрубати реберця на вимагаються шматки. Вимийте їх, обсушити на повітрі або витріть рушником. Вимивши, ви, в першу чергу, позбудетеся від дрібних осколків кісток.
2
Візьміть чорний перець горошком, подрібніть в ступці (якщо брати вже мелений чорний перець, то буде не такий сильний аромат). Додайте туди сіль і паприку, гарненько перемішайте.
3
Дрібно наріжте часник і додайте в приготовлену суміш. Отриманою сумішшю натріть реберця . Загорніть у фольгу і залиште на кілька годин.
4
Далі слід копчення. Розберіться в чому відмінності гарячого і холодного способу копчення. Гаряче копчення короткочасне, протягом декількох годин, при високій температурі диму (40-50 градусів). Холодне копчення триває кілька діб, температура диму при цьому 18-20 градусів.
5
Якщо ви маєте спеціальну коптильню, то покладіть реберця туди і коптити протягом певного часу і при певній температурі, які залежать від способу копчення.
6
Якщо ж спеціальної коптильні немає, то її можна зробити самому.Для холодного копчення зробіть коптильную камеру, в яку ви покладете реберця . Потім підведіть до неї димохідну трубу, необхідну для того, щоб що йде по ній дим охолоджувався до температури 18-20 градусів. Довжина такої труби має бути близько трьох метрів. І, звичайно ж, потрібен джерело диму, який можна зробити навіть в звичайному ведре.Для копчення гарячим способом димохідна труба взагалі не потрібна. А коптильна камера буде стояти безпосередньо на джерелі диму.
7
Кіпті найкраще на сухих яблучних гілках, підготувати які потрібно заздалегідь. Ще можна використовувати гілки інших плодових дерев, такі як слива або вишня. Тирса берези, дуба, вільхи, осики теж підійдуть для цього. Тільки не коптити на тирсі хвойних дерев, т.к.смола, що міститься в них, дає гіркий смак.