Як запустити скайп.

Скайп - це програма, яка дозволить вам спілкуватися з користувачами мережі інтернет за допомогою звукової або відеозв'язку. Ця програма дуже популярна, адже вона досить проста і зручна у використанні, безкоштовна, а так само дозволяє спілкуватися з людиною, яка знаходиться в будь-якій точці планети. Важливо й те, що Skype працює на будь-якій операційній системі - Windows, Mac OS X, Linux, Pocket PC.
Інструкція
1
Скайп відкриває масу можливостей, тут ви можете: • передавати текстові повідомлення іншим користувачам • вести телефонні розмови, використовуючи навушники і мікрофон • передавати файли • організовувати аудиоконференции до 5-ти осіб • дзвонити на стаціонарні і мобільні телефони • організовувати відеозв'язок , використовуючи веб-камеру, мікрофон, навушники
2
Установка Скайпу забере у вас близько 10 мінут.1. Спершу слід завантажити інсталяційний файл skypesetup.exe або з офіційного сайту компанії Skype Limited, або з іншого мережевого ресурсу. Запускаємо скачав файл.2. Вибираємо мову, а так само приймаємо умови ліцензійного соглашенія.3. Далі слід вказати місце установки програми на вашому жорсткому диску, ви можете вибрати функцію автозавантаження, яка буде запускати скайп разом з включенням компьютера.4. Після установки програми, запускаємо її.
3
Якщо ви вже маєте логін і пароль, то вам слід їх ввести. Якщо ж ви ще жодного разу не реєструвалися в Скайпі, то натисніть на кнопку «У мене немає логіна». Потім введіть ваш новий логін, пароль і встановіть галочку навпроти згоди з правилами використання сервісу. Так само потрібно вказати адресу електронної пошти і країну, де ви зараз знаходитесь. Тепер ви можете увійти в Скайп.
4
Щоб спілкуватися з іншим користувачем, вам потрібно додати його в список контактів. Для цього натисніть "Додати контакт». Ви можете ввести логін користувача або його початок, Скайп здійснить пошук самостійно. Виділіть потрібний контакт у списку знайдених і натисніть «Додати виділений контакт». Даний користувач з'явиться у списку контактів, і у вас з'явитися можливість спілкуватися з ним.