Як збільшити швидкість росту волосся.

Нормальною швидкістю росту волосся вважається 1-1,5 сантиметра в місяць. Цей показник залежить від багатьох чинників: пори року, способу життя, генетики, стану здоров'я. Відчутно підвищити швидкість росту волосся неможливо, в нашій владі лише запобігти її уповільнення. Для цього необхідно регулярно доглядати за волосся ами і оздоровлювати свій організм.
Інструкція
1
Харчуйтеся різноманітно, забезпечте організм достатньою кількістю води, щоб волосся и зберігали вологу. Найкориснішими продуктами будуть молоко, злаки, м'ясо, сир, риба і яйця. Приймайте спеціальні вітамінні комплекси. Дотримуйтеся здорового способу життя, відмовтеся від шкідливих звичок. Регулярні фізичні навантаження прискорять обмінні процеси, що відбуваються в організмі.
2
Доглядайте за волосся ами правильно. Не зловживайте фарбуванням та хімічної завивкою, не захоплюйтеся засобами для укладки і перукарнями інструментами: прасування, плойки і фени, руйнуючи структуру волосся , роблять їх крихким і безсилими. Не міняйте колір волосся кардинально. Для гарного постачання волосся яних цибулин киснем і зміцнення коренів волосся використовуйте шампуні на основі морської глини і мінералів, косметичні засоби, що містять мідь і цинк.
3
Скористайтеся масками, які прискорюють ріст волосся . Змішайте яєчний жовток зі столовою ложкою меду, для посилення ефективності додайте цибулю. Що з'явився неприємний запах можна усунути, сприснувши волосся и соком лімона.Натріте на тертці цибулю і пропустіть його через м'ясорубку. Додайте мед, щоб співвідношення інгредієнтів склало 1 до 4. Втирайте масу в шкіру голови протягом 30 хвилин, потім ретельно змийте водою. Власницям сухих і ламких волосся в маску необхідно буде додати оливкову олію.
4
Використовуйте покупні косметичні засоби: спеціальні тоніки, сироватки, охолоджуючі маски, засоби для волосся , компоненти яких запускають обмінні процеси в «сплячих» цибулинах. Імбир, гірчиця, кориця і перець, дратівливі волосся яние фолікули, стимулюють приплив до них крові і поживних речовин.
5
Мийте волосся и частіше, щоб усунути лупа і шкірне сало, затрудняющее нормальну роботу волосся яною системи. Приймайте контрастний душ і регулярно робіть масаж голови. Масаж показаний тільки власницям сухих волосся . При розчісуванні виявляйте на шкіру голови невеликий тиск. Підстригайте кінчики волосся раз в три місяці на 0,5-1 см.
6
Слідкуйте за станом імунної, ендокринної та нервової системи, нормальною роботою надниркових залоз, підшлункової залози та шлунково-кишкового тракту. Згладити наслідки стресу, прискорити кровопостачання і зростання волосся допоможе дарсонвалізація. Чим краще буде стан вашого здоров'я, тим швидше зростатимуть волосся и.