Як організувати конференцію в skype.

В даній статті розглянемо можливість створювати конференцію за участю деякої кількості користувачів в популярній програмі голосового і відео спілкування Skype.
Вам знадобиться
  • Для цього знадобляться:
  • 1. Можливість виходу в мережу Інтернет.
  • 2. Встановлена версія Skype на ПК.
  • 3. Мікрофон, навушники, гарнітура.
  • 4. Бажання спілкуватися одночасно з деякою кількістю контактів в Skype.
Інструкція
1
Запускаємо програму голосового і відео спілкування Skype, авторізіруемся і потрапляємо в головне вікно програми Skype, в якому знаходяться всі контакти (зліва) та інформація (справа). Першим кроком для організації конференції є вибір контактів які перебуватимуть в конференції. Зліва перебувати поле контактів, в ньому у кожного контакту завжди стоїть статус: зелений, помаранчевий, червоний - онлайн, білий - ні в мережі.
2
Всі необхідні контакти знаходяться в мережі і готові увійти в режим конференції. Для створення конференції необхідно під вікном контактів перебувати кнопка "Група", натискаємо на неї і праворуч з'являється вікно в якому буде написано "Перетягніть сюди контакт, який хочете додати", лівою кнопкою миші перетягуємо всі необхідні контакти в це вікно, або натискаємо кнопку "Додати людей "і в списку, вибираємо потрібні контакти.
3
Всі контакти для конференції додані тепер можна починати безпосередньо саму конференцію, для цього натискаємо кнопку "Дзвінок групі" який починає ту саму конференцію. Клавіша перебувати відразу під вікном куди були додані контакти для конференціі.Прі проведенні конференції для додавання додаткових людей в конференцію є кнопка "Додати людей" яка буде відображатися під вікном конференції яке відкриється при дзвінку групі. Обраний контакт буде відразу ж включений в загальну конференцію і зможе приймати в ній участь.
Зверніть увагу
Дана стаття написана з використанням знань про програму враховуючи її останню версію.
Корисна порада
1. Завантажуйте і встановлюйте всі останні доповнення програми голосового і відео спілкування Skype для поліпшення якості спілкування і можливість задіяння додаткових можливостей программи.2. При низькій швидкості інтернету не рекомендується створювати конференції за участю великої кількості контактів.