Як визначити характер людини за кольором. Як колір характеризує людину.

У кожного з нас, безсумнівно, є свій улюблений колір (у деяких їх навіть два, а то і більше). А чи знаєте ви, що по тому, який колір воліє людина, можна з точністю визначити його характер і схильності?
Інструкція
1
Червоні відтінки кольорів, як правило, воліють активні і сміливі люди з упертим і владним характер ом. Для людей, що люблять цей колір, притаманні також рішучість, запальність, пристрасність і, як не дивно, довірливість. Більш того, вони схильні до приватних сварок і конфліктним ситуаціям.
2
Люди, що вибирають в якості улюбленого рожевий колір, відрізняються мрійливістю, витонченістю, романтичністю і свіжістю. Вони завжди легкі на підйом і більше довіряють своїм почуттям, ніж розуму. Безвідповідальність до роботи і постійні перекладання своїх обов'язків на плечі інших є головними негативними рисами таких людей.
3
Любителі оранжевого кольору - це воістину незвичайні і сміливі люди, наділені «творчою жилкою» і яскравим неординарним уявою. Вони люблять виділятися з натовпу, показувати себе і ніколи не відмовляться від походу в клуб або вечірку. Основною їх спосіб спілкування з іншими людьми - це флірт.
4
Людей, що обожнюють жовтий колір, можна назвати справжніми оптимістами, які, так би мовити, беруть від життя все. Вони дуже товариські, сміливі й допитливі. Авантюризм і ризик є невід'ємними складовими їх життя.
5
Салатовий колір подобається владним і самолюбним людям, які люблять нав'язувати свою точку зору іншим, але надходити таким чином вони не люблять, оскільки бояться опинитися в скрутному становищі.
6
Зелений колір - це прерогатива впертих і рішучих людей, характер яких відрізняється прямолінійністю, наполегливістю, врівноваженістю і незалежністю. Вони дуже успішні в роботі та бізнесі, через що зверхньо дивляться на своїх підлеглих і колег.
7
Коричневі відтінки вибирають упевнені в собі люди, які чітко стоять на ногах і досягли у своєму житті багато чого. Це справжні особистості, про яких можна сказати: «Вони знають собі ціну!». Для таких людей характер ни в міру м'який характер , завидний спокій і терплячість, турботливість і бережність до сім'ї і традиціям.
8
Про любителів синього кольору можна сказати, що це найбільш спокійні та врівноважені представники людства, такі собі меланхоліки. Вони, як правило, переживають з приводу і дуже швидко втомлюються.
9
Фіолетовий колір вибирають натури рішучі і таємничі, виявляють інтерес до всього загадкового і магічного. Їх характер відрізняється невеликою агресивністю і граничної егоїстичністю.
10
Сірий колір в основному віддають перевагу люди з сором'язливим і вразливим характер ом. Вони дуже відповідальні, терплячі, розважливі і недовірливі. Вчинки, які вони здійснюють, завжди логічні й ретельно продумані.
11
Бежевий колір люблять душевні люди, які цінують спокій, гармонію, практичність і якість. В конфліктних ситуаціях вони, як правило, займають нейтральне положення.
12
Щось сказати про любителів білого кольору дуже складно, так як його може вибрати людина з будь-яким характер ом і темпераментом. Єдине, що по-справжньому характер ізует людей, що віддають перевагу цей колір, - це педантичність і надмірна акуратність.
13
Чорний вважається улюбленим кольором людей, невпевнених в собі і в людях, з похмурим і депресивним характер ом. Як правило, вони дивляться на світ через затемнені окуляри і є скритними і озлобленими.
Темперамент - це одна з рис індивідуальності людини, яка виражається в особливостях його поведінки, тієї чи іншої реакції на події, динаміці протікання різних психічних процесів. Існує чотири основних типи темпераменту, які класифікував ще давньогрецький лікар Гіппократ. Пізніше російський вчений Павлов підвів під це вчення наукову базу, з'ясувавши, що в темпераменту є фізіологічна основа - поєднання основних властивостей нервових процесів. У кожного людини воно різне.
Інструкція
1
Якщо ви бачите, що людина швидко сходиться з людьми, досить легко переключається з одного роду діяльності на інший, відмінно освоюється в незнайомій обстановці і не любить одноманітної діяльності, швидше за все, він сангвінік. Такі люди володіють виразною мімікою і жестикуляцією, але в той же час без праці контролюють свої емоції. Сангвініки зазвичай говорять голосно і чітко, вони оптимістичні, але швидко змінюють настрій, переходячи від горя до радості, від веселощів до смутку. Володар такого темпераменту можуть бути дуже діяльні й активні, якщо їм цікаво. Але як тільки сангвінік починає нудьгувати через одноманітність своєї діяльності, він відчуває млявість, втрачає інтерес до процесу.
2
Якщо людина, темперамент якого треба визначити, дуже порушимо і неврівноважений, часто дратується, діє стрімко, під впливом пориву, ймовірно, він холерик. У тих, кому від природи дістався такий темперамент. Процеси збудження переважають над процесами гальмування. Відповідно, холерики відчувають сильні почуття, роблять все пристрасно, з ентузіазмом долають труднощі, але їх сили можуть швидко вичерпатися, оскільки запас нервової енергії невеликий. Тоді така людина відчуває занепад, дратується, вступає в конфлікти. Холерики зазвичай квапливі, говіркі, часом надмірно різання з оточуючими, зайво прямолінійні і навіть грубі.
3
Якщо ваш «піддослідний» повільний і неквапливий, водночас найчастіше спокійний, він, напевно, флегматик. Такі люди зазвичай врівноважені, в своїй діяльності завжди проявляють завзятість і продуманість, доводять розпочате до кінця. У флегматиків злегка уповільнені всі психічні процеси, тому вони спокійні і холоднокровні, витримані, яскраво не проявляють свої почуття, їх складно вивести з себе. Іноді (при несприятливих умовах) у представників цього темпераменту формується інертність і байдужість до життя, людям, самому собі.
4
Якщо людина, темперамент якого ви діагностуєте, знаходиться глибоко «в собі», легко піддається образам, сильно переживає через неприємності і не любить нові знайомства, багатолюдні компанії, зміну обстановки, це, з великою ймовірністю, меланхолік. Такі люди легко уразливі, сильно страждають навіть через дрібні прикрощів, хоча зовні зазвичай не показують виду. У них повільно протікають психічні процеси, але, на відміну від флегматиків, почуття сильні і глибокі. Меланхоліки схильні до самотності і замкнутості, але в звичній обстановці здатні відмінно справлятися з будь-якими завданнями.
Зверніть увагу
Той чи інший темперамент в чистому вигляді зустрічається рідко. Зазвичай люди поєднують в собі риси кількох, наприклад, «меланхолік-сангвінік» і т.п.