Як погладити куртку із шкіри.

Виймаючи шкіряну куртку після затяжної зими або спекотних літніх днів, можна виявити, що вона втратила пристойний вигляд і сильно пом'ялася, особливо якщо куртка зберігалася не так на плічках, а в складеному вигляді, під купою речей. Далеко не кожен має уявлення про те, як погладити шкіряну куртку і чи можливо це взагалі. Однак є кілька ефективних способів, які допоможуть повернути вашої речі товарний вигляд.
Вам знадобиться
  • - Плічка;
  • - парообразователь;
  • - вазелін або горіхове масло.
Інструкція
1
Далеко не всі шкіряні куртки відрізняються ідеальним і бездоганною якістю, тому будьте гранично уважні під час прасування, так як термічна обробка може посилити ситуацію - посилити деформацію. З нижчеперелічених способів виберіть найбільш делікатний, але якщо він не допоможе, тоді можете сміливо переходити до найбільш радикальним.
2
Найпростіший і часто використовуваний спосіб розгладження шкіри полягає в тому, що річ просто надягають на плічка і дають їй деякий час отвісеться. Але в цьому випадку буде потрібно як мінімум 3-5 днів, а в кращому випадку - тиждень. Після цього вона буде виглядати більш привабливо. Але далеко не кожного влаштовує такий тривалий термін. Однак, якщо шкіра досить м'яка і тонка, такий куртці вистачить і двох днів.
3
Ні в якому разі не мочіть куртку водою, це неправильний підхід до речі. Вплив паром - зовсім інша справа, яке дає видимі результати. Заповніть половину ванни гарячою водою і повісьте над нею шкіряну куртку , заздалегідь надіти на плічки. Слідкуйте за тим, щоб на речі не утворювалося надлишків конденсату.
4
Існує один щадний метод вирівнювання шкіри, яким в даний час мало хто користується. Візьміть косметичний диск або ватяний тампон і нанесіть на нього невелику кількість вазеліну, змастіть їм пом'яті місця або всю поверхню куртки.
5
Потім повісьте її на плічка і винесіть на кілька годин в провітрюване місце - це може бути балкон або лоджія. Замість звичайного вазеліну можна використовувати горіхове масло, проте його можна купити не в кожному місті, і коштує воно досить дорого.
6
Якщо у вас вдома є ручний парообразователь, можете сміливо їм скористатися. Він допоможе отпарить пом'яті ділянки шкіряній речі. При цьому тримати парообразователь від куртки потрібно на відстані не менше 10 сантиметрів, таким чином ви уникнете накопичення крапель конденсату на поверхні куртки. Замість парообразователя можете використовувати праску, яка володіє цією функцією.
Дістаючи із шафи куртку зі шкіри або купуючи нову річ, можна виявити, що одяг відчайдушно потребує прасування. Однак зім'яту шкіряну куртку можна погладити праскою, як звичайний одяг. Існують хитрощі, як це зробити.
Вам знадобиться
  • - куртка;
  • - вода;
  • - праска;
  • - папір;
  • - парообразователь.
Інструкція
1
Якщо куртка довго лежала в складеному вигляді, через що на шкірі і утворилися різноманітні нерівності, то просто повісьте її на плічка і дайте деякий час витягнутися і розпрямитися. Через кілька днів вид куртки зі шкіри буде набагато привабливіше. Для досягнення більшого ефекту повісьте її на плічках в шафу між речами.
2
Наберіть у ванну дуже гарячу воду. Куртку на плічках повісьте над ванною з водою. На шкіру буде активно впливати пар, і тому в процесі вона добре розгладиться.
3
Якщо ситуація зовсім критична, прасувати шкіряну куртку можна з боку вивороту. Врахуйте, що гладити виріб все одно не можна: праска просто прикладайте до підкладці. При цьому він не повинен бути занадто сильно нагрітим. Після закінчення сеансу прасування притисніть куртку чим-небудь, наприклад, покладіть на неї товсту важку книгу. Так ви остаточно розправилася всі нерівності.
4
Зовні шкіряну куртку спробуйте пропрасувати через папір. Але не поспішайте відразу ж ставити праску на лист. Спочатку зробіть це на внутрішній стороні, щоб переконатися, що шкіра не зіпсується поле впливу високої температури. Підберіть для такого процесу відповідний папір, якої не спалить праска.
5
Існують спеціальні прилади - пароутворювачі, за допомогою яких гладити шкіряні вироби дуже легко. Запитайте про наявність такого пристрою в магазині, де ви купили куртку, або в магазині побутової техніки.
6
Якщо куртка «не сприйняла» жодного із способів, про які йшлося вище, просто здайте її в найближчу хімчистку. Там її приведуть до потрібного вигляду, і вам залишиться тільки забрати річ в ідеальному стані. До того ж паралельно в хімчистці можна почистити куртку перед початком сезону і прибрати неприємні плями або інші забруднення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mGDUuhraaug